Kadenciją baigiantys panevėžiečiai Seimo nariai – darbo paieškose

D. Petrulis ir P. Narkevičius.

Pasibaigus 2016 metų Seimo rinkimams, keli panevėžiečiai, buvę Seimo nariai, nebuvo perrinkti dar ketverių metų darbui parlamente. Rinkimuose nepasisekė socialdemokratui Domui Petruliui bei „darbiečiui“ Petrui Narkevičiui. Tačiau politikai dėl to itin nenusivylė ir jau rezga ateities planus.

Nusivilti tikrai nėra ko, kadangi antrajai kadencijai į Seimą neperrinkti politikai gaus nemažas išeitines kompensacijas, kurias galės panaudoti ir savo ateities kūrimui ir poilsiui po ketverių metų darbo Seime.

Pavyzdžiui, Petras Narkevičius, užimantis Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigas, gauna 2 831,85 eurų vidutinę mėnesinę algą. Tad ir išeitinė išmoka, jo nebeišrinkus į naująjį Seimą, bus gerokai didesnė. Ši sieks daugiau negu 11 tūkst. eurų.

Socialdemokratas Domas Petrulis turėtų gauti daugiau negu 10 tūkst. eurų išeitinę išmoką.

Tikisi naujų pareigų

Naujienų portalui jaunasis socialdemokratas D. Petrulis prisipažino, kad nors ir nesitikėjo nepatekti į Seimą, tačiau šiuo metu jau dėliojasi ateities planus. Politikas iki naujųjų metų planuoja pailsėti, o vėliau apsvarstyti įvairius darbo pasiūlymus.

„Nenoriu per anksti atskleisti, kokių darbo pasiūlymų esu gavęs, kadangi viskas gali pasikeisti, jeigu socialdemokratai dirbs naujoje valdančioje koalicijoje ir partijos nariai galbūt pasiūlys man tam tikras pareigas. Tada turėčiau prisiimti atsakomybę“, – teigė jaunasis politikas.

D. Petrulis mano, kad bet kokiu atveju nepražūtų, kadangi turi ne tik politikos magistro laipsnį, bet ir nebijo darbo.

Dirbs Panevėžyje

Tuo tarpu buvęs Seimo narys Petras Narkevičius naujienų portalui JP teigė, kad šiuo metu turi dar daug darbo kaip Seimo narys, kitą savaitę jo laukia komiteto posėdis ir plenariniai posėdžiai.

„Kai visiškai užbaigsiu savo kadenciją, tada pradėsiu galvoti apie kažkokį darbą. Šiuo metu apie tai tiesiog neturiu laiko pagalvoti“, – teigė P. Narkevičius.

Darbo partijos narys prisipažino, kad po Seimo nario kadencijos ketina pasilikti ir dirbti Panevėžyje.

Panevėžyje, politikos užkulisiuose neoficialiai kalbama, jog P. Narkevičius gali dalyvauti konkurse į laisvą Panevėžio teritorinės darbo biržos direktoriaus vietą.

Turi „šiltas“ darbo vietas

Kai kurie į Seimą neperrinkti parlamentarai, jau turi gana „šiltas“ darbo vietas. Pavyzdžiui, į naują Seimą neišrinktas „darbietis“ Vydas Gedvilas gali grįžti dirbti į Lietuvos sporto universitetą.

file59983333_7260116f
Kai kurie į Seimą neperrinkti parlamentarai, jau turi gana „šiltas“ darbo vietas. Pavyzdžiui, į naują Seimą neišrinktas „darbietis“ Vydas Gedvilas gali grįžti dirbti į Lietuvos sporto universitetą.

Prieš patekdamas į parlamentą V. Gedvilas buvo Lietuvos kūno kultūros akademijos bendrųjų reikalų prorektorius. Dabar, jau Lietuvos sporto universitetu besivadinanti švietimo įstaiga kviečia jį grįžti.

Dar praėjusią savaitę, nesibaigus Seimo kadencijai, Lietuvos sporto universiteto Senato posėdžio darbotvarkėje buvo punktas dėl V. Gedvilo kandidatūros į Plėtros ir sporto prorektoriaus pareigybę pristatymo, svarstymo ir tvirtinimo.

„Šis klausimas iš darbotvarkės buvo išbrauktas. Pats V. Gedvilas savo kandidatūrą atsiėmė, tai, matyt, yra kažkokių kitų pamąstymų“, – sakė Lietuvos sporto universiteto Ryšių su visuomene skyriaus direktorius Žilvinas Slauskis.

Pats V. Gedvilas teigė, kad kol kas pasiūlymo nepriėmė, nes nori pailsėti ir pagalvoti, ką daryti toliau.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Seimo narys D. Labanavičius: „Aš grynas panevėžietis“

confident-noyce

Socialdemokratai siūlo koreguoti seniūnų skyrimo tvarką

confident-noyce

V. Blinkevičiūtė patvirtino dalyvausianti Socialdemokratų partijos pirmininko rinkimuose

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau