Ko Panevėžiui ir jo gyventojams Naujųjų metų proga linki panevėžiečiai?

Ko Panevėžiui ir jo gyventojams Naujųjų metų proga linki panevėžiečiai?

Vilda LUKAITYTĖ / JP, Arūno REVOTO, Panevėžio miesto savivaldybės, DELFI, asmeninio archyvo nuotr.

Artėjant 2017 metams, Ugninio gaidžio metams, įvairių profesijų panevėžiečiai sveikina savo miestą bei jo gyventojus, linkėdami pačių įvairiausių dalykų: nuo optimizmo iki šypsenų.

Violeta GRIGIENĖ, Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė

slaugos-ligonine-grigiene-05

BIC

„Linkiu visiems dvasios stiprybės, įsiklausimo į kitus žmones tiek darbinėje aplinkoje, tiek šeimoje. Manau, dėl engimo ir dėmesio stokos kitiems ir sau, mus užklumpa ligos. Labai svarbu suprasti esančius šalia mūsų, taip kurtume stiprią bendruomenę bei ryšį. Linkiu, kad taptume bendruomene, tokia, kokia trokštame būti. Tokia bendrystė būtų viena iš priežasčių jaunimui nepalikti mūsų miesto. Tegul Panevėžyje ištisus metus tvyro noras dalintis šventine dvasia ir tai mums leistų tapti dar geresniais“.

Valdemaras JAKŠTAS, Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius

jakstas-7

„Linkiu, kad artėjančiais 2017 metais būtume tokie pat gražūs kaip, kad šventiškai pasipuošęs mūsų miestas. O svarbiausia, kad išvykę panevėžiečiai į kitus miestus ar į užsienį, grįžtų į savo gimtąjį miestą Panevėžį“.

Tautvydas ANILIONIS, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos vadovas

anilionis-10-08-23-4

„Norėčiau palinkėti, kad ne mes patys lyg narcizai save girtume, bet kad kiti apie mus gražiai atsilieptų. Norėčiau, kad vieni kitų nepliektume, o girtume“.

Jonas KATINAS, Panevėžio rajono verslininkas

katinas

„Pirmiausia, norėčiau visiems Panevėžio krašto žmonėms palinkėti būti optimistais. Niekada Panevėžys nebus gražus ir didelis miestas, jeigu patys jo nemylėsime ir atsiliepsime apie jį prastai. Turime pradėti suprasti, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių. Kai tapsime optimistais ir įžvelgsime gražių dalykų, tie nežymūs blogieji dalykai pradės taisytis savame. Tad, mielieji Panevėžio krašto žmonės, būkime optimistai!“

Daumantas SIMĖNAS, Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys

15109412_1084925918294333_8263658772304699888_n

„Artėjantys 2017 metai Panevėžyje fokusuosis aplink bendrą ambiciją, tai yra miesto vizijos formavimą. Tad linkiu, kad kuriant šią viziją nepamirštume mylėti savo miesto“.

Modesta PETRAUSKAITĖ, Panevėžio rajono tarybos narė

14937471_1427783343917161_706349375676513710_n

„Eidami miesto atsinaujinimo keliu, būkime ne tik bendrakeleiviai, bet ir bendraminčiai, kad būsimi darbai būtų lengvesni, o tikslai – greičiau pasiekiami. Tegul tikėjimo savo kraštu dvasia sklinda iš Nevėžio mieto tolyn – ne tik po Lietuvą, bet ir po visą pasaulį“.

Vitalijus KARPAČIAUSKAS, bokso treneris

karpaciauskas-03

„Su gera nuotaika viskas bus gerai“.

Alvydas ŠIRKA, bene žymiausias Panevėžio miesto raktininkas

dsc_0495

„Dirbdamas jau 27 metus su žmonėmis pastebiu, kad kuo toliau, tuo labiau visi tampa pikti bei kerštingi. Seniau, pakalbinus lankytoją, jis atsakydavo tuo pačiu, dabar retas kuris bent atsisveikina. Linkiu, kad panevėžiečiai neskubėtų ir, kad beprotiškas tempas sustotų. Apsidairykime, juk mūsų mieste gera, tereikia ir patiems būti šiek tiek malonesniais“.

Andrej ŠPILEVOJ, jaunimo serialo „Viskas Ore!“ režisierius

11014963_10153375789207767_3370757495720477709_n

„Linkiu Panevėžiui daugiau veiksmo, jaunimui – daugiau perspektyvų, verslui – daugiau galimybių, politikams – daugiau pasiekimų“.

Rasa JUKNEVIČIENĖ, Seimo narė

file57086919_593200d4

„Labiausiai norėčiau palinkėti taikos, ne tik Panevėžio miestui, bet ir visam pasauliui. Jeigu vyraus taika, galėsime gyventi laimingai. O Panevėžiui norėčiau palinkėti sukurti planą tam, kad būtų atgaivinta pramonė. Didelė bėda, kad mūsų miestas mažėja. Norėčiau, kad Panevėžys atsigautų ir stotųsi vėl ant kojų ir, aišku, jaunėtų“.

Sandra MYŠKIENĖ, Panevėžio bendruomenių rūmų direktorė

sarapiene-urbonas-miskiene-gaidziunaite-krasauskiene-festival-camps-11-08-11

„Norėčiau palinkėti pastatų rekonstrukcijų, renovacijų, gatvių remonto, kurti miesto atmosferą, aplinką. Svarbu rasti atsakymą, kaip išlaikyti mieste jaunimą ir to siekti. O Panevėžio žmonėms linkiu sveikatos, darbo, duonos, meno ir pramogų, išmokti šypsotis, nuoširdžiai džiaugtis gražiais dalykais. Daugiau pozityvumo 2017 metais“.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.