Kipro mokslininkai prisidės prie Panevėžyje organizuojamo tarptautinio forumo

Kipro mokslininkai prisidės prie Panevėžyje organizuojamo tarptautinio forumo

JP / KTU nuotr.

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) dekanė profesorė Daiva Žostautienė ir docentė Dalia Susnienė pagal „Erasmus+“ mainų programą, skirtą dėstymui, lankėsi Kipro technologijos universitete (angl. Cyprus University of Technology).

Vizito metu dėstytojos studentams skaitė paskaitas „Verslo strategija: paskirtis, tikslai ir vertė“ ir „Inovacijos darniai plėtrai“ bei dalyvavo susitikime su Kipro  technologijos universiteto Vadybos ir ekonomikos fakulteto (angl. Faculty of Management and Economics) Prekybos departamento, finansų ir laivybos tarpdalykinės vadybos programos (angl. Department of Commerce, Finance and Shipping ir Interdisciplinary Management Programme) mokslininkais.

Kartu su mokslininkais susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės mokslo srityje: mokslinių tyrimų bendrų iniciatyvų išgryninimas, bendradarbiavimas organizuojant KTU PTVF antrąjį tarptautinį forumą „Innovative Technologies and Management for Sustainability“, įvyksiantį 2018 m. balandžio 26-27 dienomis.

BIC

„Sutarėme, kad Kipro technologijos universiteto mokslininkai prisidės organizuojant tarptautinį forumą bei jame pristatys savo mokslinius tyrimus“, – užmegztais ryšiais džiaugėsi dėstytojos.

Susitikime su studentais dėstytojos pristatė KTU ir KTU PTVF, skatindamos dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje. Taip pat Kipro technologijos universitete buvo susitikta su mokslininkėmis iš VŠB – Ostravos technikos universiteto (angl. VŠB Technical University of Ostrava). Numatoma pasirašyti „Erasmus“ bendradarbiavimo sutartis bei užmegzti dalykinius ryšius su šio universiteto dėstytojais.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.