Ketvirtfinalis pradėtas nesėkme Kaune

Nesėkme Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalį pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, svečiuose 69:91 (14:29, 19:16, 19:25, 17:21) nusileidęs Kauno „Žalgiriui“.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 0:1. Šiame mače negalėjo rungtyniauti traumuoti Dainius Šalenga ir Noah Dahlmanas.

„Lietkabeliui“ pavyko kiek sėkmingiau startuoti ketvirtfinalyje, kai sužaidus 3 minutes svečiai pirmavo 10:9. „Žalgiris“ suaktyvino gynybą ir neleido panevėžiečiams pelnyti taškų, o patys jų įmetė net 20 ir susikrovė solidų pranašumą – 29:10. Kėlinys baigėsi dviem tiksliais „Lietkabelio“ išpuoliais – 14:29.

BIC

Antrajame ketvirtyje skirtumas pasiekė 20 taškų žymą (40:20), bet „Lietkabelis“ nesilaido stumdomas ir atsakė atkarpa 6:0 – 26:40. Žalgiriečiai bandė atitrūkti, bet to jiems padaryti nepavyko. Maža to, Gintaro Kadžiulio auklėtiniai prieš didžiąją pertrauką dar šiek tiek sumažino atsilikimą – 33:45.

Trečiajame kėlinyje prabėgus beveik 4 minutėms „Žalgiris“ atitrūko (54:40), bet 5 taškus iš eilės pelnęs „Lietkabelis“ po ilgos pertraukos sumažino deficitą iki vienaženklio skaičiaus – 45:54. Po Gintaro Krapiko paprašytos minutės pertraukėlės kauniečiai vėl truktelėjo į priekį – 60:45. Po trisdešimties žaidimo minučių šalies čempionai pirmavo 70:52.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių nieko nepakeitė – „Žalgiris“ išsaugojo solidų pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 91:69.

„Žalgiris“: A.Milaknis 18 (6/9 tritaškiai), R.Javtokas 16 (5 atk. kam.), L.Lekavičius 14, T.Dimša ir D.Songaila po 8.

„Lietkabelis“: J.Žuža 24 (5 atk. kam.), E.Žabas 17 (7 rez. perd.), A.Labuckas 8, L.Aukštikalnis ir M.Kazonas po 6.