Keturios Panevėžio mokyklos diegs kokybės krepšelį

Keturios Panevėžio mokyklos diegs kokybės krepšelį

BNS / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžys 2019–2022 m. dalyvaus kokybės krepšelio diegimo mokyklose projekte. Tam bus pasirašoma Panevėžio miesto savivaldybės ir Nacionalinės švietimo agentūros partnerystės sutartis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atrinko 4 projekte dalyvausiančias mokyklas – „Vyturio“, Rožyno, „Beržų“ progimnazijas ir M. Karkos pagrindinę mokyklą. Kiekviena, įvertinusi individualius poreikius, rengs veiklos tobulinimo planą. Jam įgyvendinti galės įsigyti mokymo, interaktyvių priemonių, įrangos, organizuoti mokytojų ir mokinių mokymus, įsirengti šiuolaikiškas edukacines erdves. Pamokos taps įdomesnės, padaugės projektinių, tiriamųjų darbų, stiprės bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis (pavyzdžiui, robotikos centru „RoboLabas“, Gamtos mokykla ar kt.).

Kokybės krepšeliui diegti visos 4 mokyklos vien šiais mokslo metais gaus beveik 286,5 tūkst. Eur. Iš jų miesto indėlis sudarys beveik 43 tūkst. Eur.

BIC

Panaši suma (priklausomai nuo mokinių skaičiaus) bus skirta ir kitiems mokslo metams.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.