Kęstutis Matelis-Raimundėlis: „Kartą juokinom žmones per… laidotuves“

Kęstutis Matelis-Raimundėlis: „Kartą juokinom žmones per… laidotuves“

0

Jau šiandien TV3 televizijos laidoje „Ginčas be taisyklių“ žiūrovai išvys labai keistą ir neįprastą reginį – laidoje bus laidojamas lietuviškas humoras.

„Ar humoras Lietuvoje mirė? Juk beveik nebeturime humoro laidų, satyrinių laikraščių, nors humoristų turime sočiai“, – klaus ir samprotaus laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė. „Aš manau, kad lietuviškas humoras gyvas, juk žiūrovai mėgsta ir anekdotų karalius, ir Raimundėlį su Tata“, – teigs Kristupas Krivickas.

Laidoje susirinkę visi garsiausi ir mylimiausi humoristai neleis suabejoti, kad žinios apie lietuviško humoro mirtį gerokai perdėtos. Artūras Orlauskas-Zakarauskas, Raimundas Šilanskas, Hana Šumilaitė, Juozas Zavaliauskas, Aušrys Kriščiūnas – Tynta, Raimondas Bingelis, Laima Tamulytė, kultinės grupės „Ambrozija“ vyrai Kęstutis Matelis (Raimundėlis) ir Giedrius Viduolis (Tata), Ramūnas Šimukauskas, Gintautas Kirkila-Klarkas, Aleksandras Karpavičius – tokio humoristų desanto „Ginčo be taisyklių“ studija dar nebuvo mačiusi. Aštrialiežuviai šmaikštuoliai, paklausti, ar lietuviškas humoras mirė, padarys viską, kad iki ašarų prajuokintų televizijos žiūrovus.

BIC

„Tie, kas sakė, kad lietuviškas humoras mirė, patys iškeliavo į kapus, o mes dar gyvi“, – ironizuos Artūras Orlauskas.

„Kai padarėme „Juodojo humoro turą“, žmonės vos sutilpo į sales net mažuose miesteliuose, tada įsitikinom, kad esam labai mylimi ir reikalingi“, – pasidžiaugs anekdotų karalius Raimundas Šilanskas.

„Na, jei jau susirinkome į humoro laidotuves, aš papasakosiu, kaip kartą juokinom žmones per… laidotuves“, – leisis į prisiminimus Kęstutis Matelis-Raimundėlis. ,,Pasimirė mūsų draugo tėtis, ir tas draugas paprašė manęs per laidotuves pafotografuoti. Bijodamas, kad  mano fotoaparatas gali užsikirsti, paprašiau Giedriaus (Viduolio), kad jis irgi pasiimtų fotoaparatą. Į laidotuves susirinkę žmonės negalėjo sulaikyti šypsenų, matydami Raimundėlį su Tata,  fotografuojančius žmones ir velionį. Štai taip tragikomiškai kartą mes nenoromis prajuokinom žmones, susirinkusius liūdna proga.“

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.