Kelyje Biržai–Raubonys rangovai siekia 16 mėnesių trukmės darbus sutrumpinti tris kartus

Kelyje Biržai–Raubonys rangovai siekia 16 mėnesių trukmės darbus sutrumpinti tris kartus

JP / Bendrovės nuotr.

Kelyje Biržai–Raubonys rangovai siekia 16 mėnesių trukmės darbus sutrumpinti tris kartus.

„Kadangi oro sąlygos paskutiniu metu mūsų nelepina, tai darbai nevyksta tokiu tempu, kokiu mes norėtume. Jei oro sąlygos rugpjūčio mėnesį leis sparčiai dirbti, Biržų miesto Pasvalio gatvės pagrindiniai rekonstrukcijos darbai nuo žiedinės sankryžos iki sankryžos su Kalpoko gatve turėtų būti baigti iki rugsėjo pirmos dienos. Tada bus atidarytas eismas, ir eismo organizavimo aplinkinėmis miesto gatvėmis neliks.

Pabaigus minėto ruožo darbus, toliau darbai bus vykdomi nuo sankryžos su Kalpoko gatve link Pabiržės miestelio. Darbų ruožas nebus visiškai uždarytas, eismas bus galimas viena Pasvalio gatvės puse. Aplinkinėms gatvėms darbai įtakos nebeturėtų daryti“, – informavo AB „Panevėžio keliai“ projektų inžinierius Aurimas Gudonis.

BIC

„Visiškai suprantamas gyventojų pasipiktinimas, nes gyventi šalia statybvietės yra labai sunku. Kita vertus, pagal sutartį su užsakovais, mūsų bendrovė tuos darbus įsipareigojo atlikti per 16 mėnesių. Įvertindami tą aplinkybę, kad kelio darbai sukelia nepatogumų gyventojams ir automobilininkams, pirmajame ruože tikimės darbų vykdymo laikotarpį sutrumpinti iki 7 mėnesių. Pirmasis ruožas apima kelio atkarpą nuo žiedinės sankryžos Biržų mieste ir tęsiasi iki Pabiržės miestelio ribos nuo „Via Baltica“ pusės“, – sakė Rasa Čepienė, AB „Panevėžio keliai“ atstovė ryšiams su visuomene.

AB „Panevėžio keliai“ šiuo metu vykdo darbus kelio Biržai–Raubonys ruože nuo 0,00 iki 6,98 kilometro, o antrajam ruožui, nuo 6,98 iki 10,00 kilometro, kuris prasideda nuo Pabiržės gyvenvietės ir tęsiasi Kirdonių link, bendrovė rengia rekonstrukcijos projektą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.