Kėdainių klubas patiesė „Rytą“

AutoriusLKL.LTFotoBNS

Sekmadienį – pralaimėjimas Kauno „Žalgiriui“, antradienį – nesėkmė prieš Atėnų „Peristeri“, ketvirtadienį – atsisveikinimas su Demetriusu Jacksonu, šeštadienį – sensacingas pralaimėjimas prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“. Taip atrodo košmariška Vilniaus „Ryto“ komandos savaitė.

Šį sezoną namuose nepralaimintys „Nevėžis-Optibet“ (5-2) krepšininkai svečius iš sostinės palaužė 100:94 (23:20, 27:24, 21:29, 29:21). Kėdainių klubas vilniečius bent kartą įveikė ketvirtą sezoną iš eilės.

Antrojo kėlinio pabaigoje Kėdainių ekipa laimėjo atkarpą 22:8 bei išsiveržė į priekį 50:42, tačiau „Rytas“ tuomet atsakė spurtu 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 51:50.

„Nevėžis“ į šturmą dar kartą pakilo lemiamame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 9:4 bei vėl atsidūrė priekyje 80:75. Negana to, netrukus šeimininkai pridėjo spurtą 6:0 bei likus žaisti 3 minutes atsiplėšė 88:80.

Donaldo Kairio auklėtiniai nepasidavė ir bandė išsigelbėti pražangomis, tačiau laiko neužteko – persvarą išsaugojęs „Nevėžis-Optibet“ šventė sunkią pergalę.

„Rytas“ vertėsi ne tik be klubą palikusio Demetriuso Jacksono, bet ir be susižeidusio Andrew Goudelocko. Komandai padėti vis dar negali ir Martynas Echodas bei Maurice‘as Ndouras.

V. Kariniausko sugrįžimas į Kėdainius pažymėtas solidžiu žaidimu ir „Juventus“ pergale