„Kavos dėžutė“ lankytojus vilioja ir aromatinga kava, ir intelektualiais užsiėmimais

„Kavos dėžutė“ lankytojus vilioja ir aromatinga kava, ir intelektualiais užsiėmimais

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Organizatorių nuotr.

Kavinė „Kavos dėžutė“ perkopė trečiųjų metų slenkstį. Ambicingai pradėję šią veiklą, turėjo viziją įnešti įvairovės kavos versle, įvesti įvairių šalių kavos skonių ir aromatų pasirinkimą.

Kavinės savininkai Agnė ir Christoph sako, kad jiems labai svarbu žinoti, ar klientai nepaklys aromatų gausoje.

BIC

„Dar labai svarbu, kad lankytojai atrastų „savo“ kavą. Juk tai labai subtilus, gurmaniškas dalykas, kaip ir, beje, turėti savą lankytoją. Todėl džiaugiamės ir didžiuojamės, kad per tuos trejus metus jau turime nuolatinius kavos mėgėjus, kurie atėję į „Kavos dėžutę“ užsisako „man – kaip visada – kavos“, – šypsosi Agnė.

Pasiteiravus, ar tik kavą galima skanauti „Kavos dėžutėje“, Agnė ir Christoph  aiškina:

„Ne, ne tik kavos aromatu viliojame. Turime ypatingą erdvę, tinkančią tiek privačiam verslo pokalbiui, tiek ramiam spaudos peržvelgimui, tiek triukšmingam draugų susibūrimui. Jau yra susiformavusi grupelė „Knygų klube“, randančių laiko kas antrą šeštadienį pradėti aptariant perskaitytas knygas bei perskaityti naujas kitam susitikimui. Galime paminėti ir stalo žaidimų vakarus. Beje, jie skirti įvairaus amžiaus lankytojams ir nereikia manyti, kad tai kažkas sunkiai suprantamo. Žaidimai nuolat atnaujinami, tad visada bus netikėtų iššūkių, o tiems, kurie jaučiasi itin patyrę šioje srityje, tikrai atsiras lygiaverčių varžovų jėgoms išbandyti.“

Perpratusi kavos paslaptis Agnė sako, vis tik pagrindinis siekis visada buvo skatinti panevėžiečius būti aktyviais, kurti bendruomenes ir dalintis bendromis veiklomis.

„Padėjome organizuoti floristikos studijas, makiažo pamokas, prancūzų kalbos užsiėmimus ir kitas įvairias veiklas. Džiugu, kad prisidėjome ir padėjome jaunimui organizuojant protmūšius, piknikus, konferencijas ir diskusijas. Visada kartojame ir sakome, kad Panevėžyje tikrai yra ką veikti“, – teigia ji ir priduria:

„Geriausia, kad tos veiklos yra suorganizuojamos „paprastų“ žmonių, turinčių daug idėjų, kuriomis linkę dalintis.“

Pasak kavinės savininkų, įvairūs kokybiniai pokyčiai, nuosekliai lydėję juos pastaruosius metus, ne vien jų, bet ir klientų nuopelnas.

„Tikrai girdėjome prašymus išaugti iš „savininkas užsienietis“ marškinėlių, išklausėme patarimų, kaip rasti kelią į lankytojus natūraliu ir pagarbiu bendravimu. Būtent kavinės lankytojai diktavo naujas veiklas, užsiėmimus, tinkančius įvairioms klientų grupėms. Išmokome eiti į priekį kartu su laiku, pasimokydami iš tradicijų, istorijos, paveldo ir amatų“, – džiugiai pasakojo Agnė ir Christoph, o pokalbį baigė:

„Džiaugiamės, kad kavinę puošia tapybos ir lipdybos parodos, kurias parengė talentais garsėjantys panevėžiečiai. Mintyse jau dėliojame ateities planus: fotografijos parodas, gal robotikos užsiėmimus. Norėtume sugrąžinti juodai baltus kino vakarus. Turime planų ir planelių, o perspektyvoje norime išlaikyti ambicingumą ir išlikti konkurencingi, santūrūs, sugebantys priimti mums skirtus iššūkius ir tuo pačiu pateikti iššūkius Panevėžiui ir panevėžiečiams.“

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.