9.8 C
Panevėžys
Pirmadienis, 19 gegužės, 2025

Kauno rajone per eismo įvykį nukentėjo nepilnametis mopedo vairuotojas

Autoriusbns
Fotobns

Kauno rajono Šakių kaime pirmadienio vakarą susidūrus automobiliui ir mopedui, nukentėjo nepilnametis pastarojo vairuotojas.

Kaip antradienį pranešė Kauno apskrities policija, apie 18.30 val. mopedas „Aprilia“, kurį vairavo 2010 metais gimęs nepilnametis, susidūrė su automobiliu „Volksawegn Tiguan“, vairuotu 1982 metais gimusios moters.

Dėl patirtų sužalojimų mopedo vairuotojas buvo pristatytas į gydymo įstaigą.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads