8.5 C
Panevėžys
Antradienis, 28 rugsėjo, 2021

Kaune vykusiame naktiniame krepšinio turnyre BC „Jūsų Panevėžys“ iškovojo 2-ąją vietą

AutoriusJPFotoJP

BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai dalyvavo Kaune vykusiame 3×3 krepšinio turnyre „Naktinis krepšinis 2021“ ir liko per žingsnį nuo čempionų titulo.

Turnyre iš viso dalyvavo 48 komandos, kurios varžėsi dėl  stipriausios grupės nugalėtojų titulo.

BC „Jūsų Panevėžys“ grupės etape iškovojo visas tris pergales ir tiesiausiu keliu pateko į atkrintamąsias varžybas.

Aštuntfinalyje panevėžiečiai krepšininkai nugalėjo „Veganas ir co“ komandą, ketvirtfinalyje – komandą „Laipsniai“, kovoje dėl vietos finale – SC „Ataką“.

Finale BC „Jūsų Panevėžys“ susitiko su kauniečiais „CandyShop“. Atkakli kova užvirė nuo pirmųjų minučių ir tęsėsi iki paskutiniųjų sekundžių. Paskutinės atakos rungtynėse, pergalę 1 taško skirtumu iškovojo „Candyhop“ trijulė.

BC „Jūsų Panevėžys“ ekipai be rėmėjų prizų atiteko ir 500 eurų čekis.

Artimiausias turnyras, kuriame panevėžiečiai pasirodys – rugsėjo 5 dieną, Panevėžio miesto gimtadienio metu vyksiančiame KK „Lietkabelio“ ir Aukštaitijos KM sezono atidarymo krepšinio turnyre.