Kaune rajone neblaivus paspirtukininkas susidūrė su policijos automobiliu

AutoriusbnsFotofreepik.com

Kauno rajone nuo alkoholio stipriai apsvaigęs paspirtukininkas susidūrė su policijos automobiliu.

Avarija įvyko pirmadienį, apie 10.43 val., Garliavoje, pranešė Policijos departamentas.

Neblaivus (3,15 prom.) 45 metų vyras, važiuodamas paspirtuku, bei išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu tarnybiniu policijos automobiliu „VW Caddy“.

Automobilį tarnybos metu ir uniformuotas vairavo Kauno rajono policijos komisariato 35 metų pareigūnas.

Per eismo įvykį nukentėjo paspirtuku važiavęs vyras, jis po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai.

Policininkas vairavo blaivus.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

„Bolt“ pradeda el. paspirtukų sezoną

confident-noyce

Panevėžio pakraštyje automobilis partrenkė pėsčiąjį

confident-noyce

Vilniuje automobilis partrenkė ir sužalojo du pėsčiuosius

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau