0.6 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 27 vasario, 2025

Kaune iš 10 metrų gylio kanalizacijos šulinio iškeltas vyras ir jo šuo

AutoriusJP, LRYTAS.LT
FotoLRYTAS.LT


Kaune šeštadienio vakarą šuniui įkritus į kanalizacijos šulinį, ugniagesiams gelbėtojams teko iškelti ne tik keturkojį, bet ir jo šeimininką.

Gyvūnas į 10 metrų gylio šulinį, esantį Brastos gatvėje, įkrito apie 21 valandą. Šulinyje atsidūrė ir šuns savininkas – tikriausiai bandė savo jėgomis jį surasti ir iškelti, bet nesėkmingai.

Reikalingą įrangą turintys gelbėtojai nusileido į šulinį ir iškėlė į viršų abu – ir vyrą, ir jo augintinį.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajone kiemo vartai prispaudė vaikui ranką, jis išvežtas į gydymo įstaigą

JP Redakcija

Rokiškio rajone medikams perduotas iš šulinio ištrauktas vyras

JP Redakcija

Jonavos rajone vyko į šulinį įkritusio šuns gelbėjimo operacija

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads