Karantino metu Panevėžio rajone skaitmeninio raštingumo mokymai nenutrūko

Karantino metu Panevėžio rajone skaitmeninio raštingumo mokymai nenutrūko

JP / Organizatorių nuotr.

Atsiradus galimybei mokytis skaitmeninio raštingumo klasėse internete, Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuotoliniu būdu surengė du suaugusiųjų grupės mokymus pagal pažengusiųjų vartotojų mokymo programas: „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“ bei „Planuokime laisvalaikį internetu“.

Mokymuose dalyvavo ir juos sėkmingai baigė 10 dalyvių.

Mokymai rengiami įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva”. Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

BIC

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį”, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis  #PrisijungusiLietuva

Nuo 2019 m. iki karantino paskelbimo pradžios Panevėžio rajono savivaldybės bibliotekininkai skaitmeninio raštingumo apmokė daugiau kaip 600 rajono gyventojų.

Nemokamose skaitmeninio raštingumo klasėse gali dalyvauti visi norintys ir turintys skaitmeninį įrenginį, interneto ryšį  ir elektroninį paštą.

Nuotolinių mokymų temos skelbiamos svetainėje www.prisijungusi.lt. Tereikia užsiregistruoti ir laukti žinios apie virtualių pamokų pradžią. Registracija: 8 657 60 638,  l.telyceniene@panrbiblioteka.lt

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.