Karantino metu kompiuterių taisyklose darbo netrūksta

Karantino metu kompiuterių taisyklose darbo netrūksta

JP / Bendrovės nuotr.

Kompiuteriai jau seniai yra „užvaldę“ mūsų gyvenimą. Vieniems kompiuteris neišsenkantis pramogų šaltinis, kitiems kasdienių reikalų ar darbo įrankis, o neretai – abu atvejai. Dabar, kai dėl bauginančio viruso neaišku kiek dar būsime įkalinti savo namuose, pastarųjų svarba dar labiau išaugo.

Prie kompiuterio leidžiame lėtai slenkantį laiką, tuo pačiu ir turiningai – pasinaudojame daugybe atsivėrusių nemokamų internetinių resursų. Dirbame (jei tik darbo pobūdis  leidžia dirbti nuotoliniu būdu iš namų) bei mokomės (neseniai startavo nuotolinio mokymosi programa, deja, vis dar susiduriama su trikdžiais). Tad kompiuteriai šiandien neabejotinai atsidūrė dėmesio centre. Deja, neretai nutinka, jog pačiu netinkamiausiu metu tenka prisiminti vadinamuosius Merfio dėsnius. Ką daryti, jei kompiuteris ima ir netikėtai „palūžta“? Kompiuterių remontas Panevėžyje teikiamas nepaisant visuotinio karantino šalyje.

Skubus kompiuterių remontas tiek Panevėžyje, tiek kituose Lietuvos miestuose sulaukia itin didelės paklausos. Bene pagrindinė populiarumo priežastis – jau minėtas darbas iš namų bei nuotolinis moksleivių mokymasis.

BIC

Tikėtina, kad kompiuterio lizdų  ar matricų keitimas klientui tapo aktualus ne dėl to, jog tam tikra detalė sugedo. Žmonės, bandydami apibūdinti, kas nutiko jų įrenginiui, neretai pamini, jog iš „užmaršties“ buvo ištrauktas senas kompiuteris, turintis vienokių ar kitokių gedimų.

Jei ne susiklosčiusi situacija, tikėtina, jog pastarasis taip ir gulėtų nenaudojamas arba, anksčiau ar vėliau, būtų atiduotas į smulkiosios elektronikos surinkimo punktus. O dabar, kai būtinų užduočių atlikimui vieno kompiuterio namų ūkiui pasidaro per maža, prisimenami ir tie „senoliai“, kuriuos profesionali kompiuterių taisykla Panevėžyje yra pasiruošusi operatyviai ir kokybiškai suremontuoti. Žinoma, jei tai, techniškai įmanoma bei finansiškai apsimoka.

Kompiuterių remontas šiandien populiarus ir dar dėl vienos priežasties, parodančios kai kurių tautiečių solidarumą bei supratingumą. Šie nusprendžia suremontuoti savo senus kompiuterius, norėdami pastaruosius padovanoti tiems, kam jų labiausiai reikia.

Dažniausiai, tai yra nepasiturinčios, daugiavaikės šeimos, kurių atžalas buvo žadėta aprūpinti kompiuteriais, tačiau valdžia, deja, kol kas to dar nepadarė. Tad sąmoningi piliečiai, reaguodami į prašymus ar savo iniciatyva radę šeimą, prisimena, jog turi nebereikalingą, tačiau veikiantį bei mokslams tinkantį kompiuterį. Geradariams dažniausiai nesvarbu, kiek kainavo, pavyzdžiui, kompiuterio ekrano keitimas. Jie turėdami atitinkamas finansines galimybes, tiesiog nori padėti tam, kam tokia pagalba yra reikalinga.

Be abejonės, kompiuterio remonto paslaugos Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste yra atliekamos laikantis visų įmanomų saugumo priemonių. Tam, jog paslaugos teikėjas bei gavėjas neperduotų vienas kitam po visą pasaulį paplitusio viruso. Viruso, kuris, deja, yra kur kas pavojingesnis už visus „graužiančius“ kompiuterinę įrangą.

Remonto paslaugas teikianti įmonė Panevėžyje „TOPIS“ karantino metu nestabdo darbų. Klientais besirūpinanti „TOPIS“ specialistų komanda pasiruošusi išspręsti gedimus tiek nuotoliniu būdu, tiek atvykstant pasiimti įrenginio į namus. Pasitelkiant visas įmanomas saugumo priemones, ir toliau teikiamos paslaugos – išmaniųjų telefonų remontas, ekrano keitimas, pardavimas, nešiojamų kompiuterių matricų pardavimas bei keitimas, kompiuterinės technikos remontas ir kitos įvairios paslaugos.

„TOPIS“ rūpinasi, kad šiuo metu jūsų įrenginio gedimas nesutrukdytų darbo nuotoliniu būdu, laisvalaikio praleidimo ar mokymosi. Aukštos kvalifikacijos specialistai padės ir konsultuos įvairiais klausimais, o prekes galite užsisakyti telefonu, kurias atsiimti galėsite paštomatu.

Norėdami pasikonsultuoti skambinkite telefonu +370 683 35335 arba apsilankykite internetiniame puslapyje topis.lt.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.