Karaliaus Mindaugo husarų batalione vyko Darbdavio diena: Panevėžio įmonės siūlė darbą

Karaliaus Mindaugo husarų batalione vyko Darbdavio diena: Panevėžio įmonės siūlė darbą

Raimonda MIKUČIONYTĖ / KMHB nuotr.

Karaliaus Mindaugo husarų batalione Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) iniciatyva surengta Darbdavio diena.

Projekto tikslas – suteikti kariams, nusprendusiems netęsti tarnybos, informaciją apie galimybes įsitraukti ir save realizuoti civilinėse institucijose – įsidarbinti įmonėse, bendrovėse.

BIC

Beveik su šimtu kariu, kurie nebetęs tarnybos Karaliaus Mindaugo husarų batalione, susitiko bendrovių „Lietkabelio“, Panevėžio statybų tresto, „Kriautės“, „AQ Wiring systems“, „Dominari“, „Stigma“ ir „Povydė“ vadovai ir atstovai.

Darbdavio diena gali tapti tradicine

Panevėžio PPAR prezidentas ir bendrovės „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas naujienų portalui JP pasakojo, kad darbdavio dieną rengti Karaliaus Mindaugo husarų batalione pravartu.

R. Putnikas ir S. Gailiūnas.

„Šauktinių tarnyba vyksta ribotą laiką. Vieni jų tęsia tarnybą, o kiti grįžta į civilinį gyvenimą. Todėl nuspręsta, kad pastariesiems šauktiniams ir reikia darbdavių dienos, kad galėtų grįžti į laisvą darbo rinką. Manau, kad verta įmonėms organizuoti tokias darbdavių dienas, pristatyti įmones, bendrauti su galbūt būsimais darbuotojais. Kariai, savo ruožtu, gali užduoti klausimus apie darbo sąlygas, užmokestį ir, žinoma, galimybėmis įsidarbinti“, – kalbėjo S. Gailiūnas ir pasidžiaugė:

„Tai, manau, pavykęs renginys. Kariai gali išgirsti apie galimas tolimesnio gyvenimo perspektyvas, o darbdaviai pateikti išsamią informaciją apie savo įmones. Šis renginys turi tapti tradiciniu. Tam pritaria ir bataliono vadas pulkininkas leitenantas Rolandas Putnikas.“

Suteikia galimybę įsidarbinti

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas pulkininkas leitenantas R. Putnikas teigė, kad tai ne pirma Darbdavio diena batalione, bet vis keičiamas formatas.

„Ar pasiteisino Darbdavio diena, sužinosime po trijų mėnesių. Šauktiniai baigs tarnybą ir rudenį jie, turėdami informaciją apie įsidarbinimą, gal ir pasirinks, kurią nors įmonę. Renginio pabaigoje mačiau, kad kai kurie kariai prašė įmonių kontaktų. Sprendžiu, kad jie susidomėjo galimybe įsidarbinti Panevėžio regiono veikiančiose įmonėse“, – teigė bataliono vadas ir sakė, kad tokios darbdavio dienos šauktiniams kariams, baigiantiems tarnybą, reikalingos.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.