Kapitaliai tvarkomą A. Jakšto gatvę planuojama sutvarkyti iki rudens

Kapitaliai tvarkomą A. Jakšto gatvę planuojama sutvarkyti iki rudens

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje intensyviai rekonstruojama A. Jakšto gatvė. Pirmoje gatvės dalyje – nuo Stoties gatvės iki Liepų alėjos – rekonstrukcijos prasidėjo dar pernai metų rudenį.

Dabar rekonstrukcija persikelia ir į antrąją A. Jakšto gatvės dalį. Todėl iki rugpjūčio 31 dienos uždaroma atkarpa nuo Smėlynės g. iki A. Jakšto g. 6A pastato.

BIC

Panevėžiečių patogumui liko neuždaryta A. Jakšto gatvės atkarpa nuo Liepų alėjos iki Panevėžio konsultacinės poliklinikos.

Ši gatvės dalis neuždaryta, kad Panevėžio gyventojai galėtų sėkmingai atvažiuoti ir į Konsultacinę polikliniką, ir į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Atsiranda trukdžių

Panevėžio miesto savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausiasis specialistas Andrius Aukštakalnis naujienų portalui JP aiškino, kad pagal planą visą A. Jakšto gatvę planuoja sutvarkyti iki rudens.

„Tačiau, žinot, kaip būna su tais planais. Netikėtai atsiranda trukdžių ir planai sugriūna. Juolab kad gatvės remontas ne tik išasfaltuoti gatvę“, – aiškino vyriausiasis specialistas atsakingas už projekto įgyvendinimą.

Darbų daug

Pasak A. Aukštakalnio, 1,3 km A. Jakšto gatvė tvarkoma kapitaliai.

„Keičiami pagrindai, klojamas naujas asfaltas, atnaujinamas apšvietimas, pėsčiųjų ir dviračių takai, lietaus nuotekų tinklai, mažoji architektūra, įrengiamos eismo saugumo priemonės, 113 automobilių stovėjimo vietų. Darbų labai daug ir juos visus reikia atlikti kokybiškai“, – pristatė A. Jakšto gatvės remonto darbus Miesto infrastruktūros skyriaus specialistas.

Grindinio akmenis panaudos

Pasiteiravus, kaip bus panaudoti atkasti A. Jakšto gatvės grindinio akmenys, A. Aukštakalnis paaiškino:

„Atrasto grindinio akmenis bus panaudoti tvarkant miesto Kultūros ir poilsio parką. Jais bus išgrįstos kai kurios parko vietos. Tai paprasti lauko akmenys ir juos naudoti gatvėms gristi nėra kaip. Tačiau jie gali būti panaudoti, kaip dekoratyvinis elementas, parke.“

Milijonai iš ES

Visai A. Jakšto gatvei sutvarkyti bus panaudota per 1,7 mln. eurų Europos Sąjungos ir miesto biudžeto lėšų. Panevėžio miesto biudžeto kraitis šiame projekte  – apie 400 tūkst. eurų.

Rangos darbus planuojama baigti rudenį. Juos atlieka bendrovė „Eurovia Lietuva“.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.