Kanados ambasados atstovės Panevėžio PPAR nariams pranešė gerų žinių

Kanados ambasados atstovės Panevėžio PPAR nariams pranešė gerų žinių

JP / Panevėžio PPAR nuotr.

20160125_111329Sausio 25 dieną Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose regiono verslininkai susitiko su Kanados ambasados laikinąja reikalų patikėtine Jeanette Stovel ir programų vadove Egle Jurkevičiene.

Susitikimo metu viešnios supažindino verslininkus su jau pasirašyta sutartimi tarp Kanados ir ES šalių dėl prekių ir paslaugų muitų tarifų panaikinimo. Tikimasi, kad betarifinės prekybos nuostatos pradės galioti 2017 metų pradžioje. O tai reiškia, kad Lietuvos verslas galės prekiauti su Kanada be muitų.

Taip pat bus pripažįstami Lietuvos mokymo įstaigose įgyti profesijų diplomai, moksliniai laipsniai, profesijos pažymėjimai. Ypač pageidaujami šių specialybių profesionalai: inžinieriai, architektai, projektuotojai, IT specialistai. Tai netaikoma imigracijos atveju.

BIC

Sutartyje išvardintų profesijų atstovai bus pageidaujami atlikti tam tikrus kontraktuose numatytus darbus ir paslaugas.

Be to, pagal pasirašytą sutartį Lietuvos įmonės galės dalyvauti Kanados Vyriausybės skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose prekėms ir paslaugoms pirkti.

FOTOGALERIJA: Susitikimo su Kanados ambasados atstovais akimirkos

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.