Kai tavo mergina blogos nuotaikos…

Kai tavo mergina blogos nuotaikos…

JP, Mensinstinct.lt

Kai tavo mergina ar žmona išgyvena blogą dieną, tavo pirmas instinktas yra jos vengti. Galbūt nesi tikras, ką jai pasakyti arba bijai staiga išprovokuoti jos pyktį. Tačiau Kalifornijos universitete atlikta 1200 moterų apklausa parodė, kad tik 2 procentai respondenčių nori būti paliktos ramybėje. Taigi tu turi būti drąsus ir likti prie jos.

Jei ji susierzinusi

Galbūt ji kabinėjasi prie tavęs ir niurzga dėl tavo purvinų kojinių ant grindų, tačiau iš tikrųjų ji liūdi. Parodyk, kad ja rūpiniesi, paklausdamas, ar kas nors atsitiko. 45 proc. apklaustųjų prisipažino, kad po blogos dienos, jos nori, kad jų antroji pusė atsisėstų ir išklausytų jų problemų ar pykčio išliejimo. Tačiau nesistenk išspręsti jos problemų už ją, nebent ji paprašo tavo patarimo.

BIC

Jei ji nusiminusi

Jei žinai, kas ją liūdina (pavyzdžiui, jos giminaičio liga), paklausk jos, kaip ji dėl to jaučiasi. Jei bloga nuotaika atsiranda lyg iš giedro dangaus, pasiteirauk jos, ar kažkas nutiko. Net jei ji atsakys, jog viskas gerai, patikink ją, kad jei ji norės pakalbėti, apie ją liūdinantį dalyką, ją mielai išklausysi ir nepaliksi vienos.

Jei ji priešinasi, gali būti, kad ji tiesiog nenori visko išgyventi iš naujo, tad pasiūlyk kokią nors pramogą išsiblaškymui, pavyzdžiui, nusivesk ją pažaisti boulingo. 35 proc. moterų išreiškė norą, kad jų vaikinas ar vyras sugalvotų veiklą, kuri galėtų praskaidrinti jų nuotaiką.

mensinstinct

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.