K. Rimienės kelionės įspūdžiai Žemaitijos krašte, patarimas kenčiantiems stuburo skausmus ir kerintys...

K. Rimienės kelionės įspūdžiai Žemaitijos krašte, patarimas kenčiantiems stuburo skausmus ir kerintys kadrai iš Europos gėlių festivalio

JP / TV3 nuotr.

Laidos vedėja K. Rimienė aplankė šventas Žemaitijos krašto vietas, pabuvojo nuostabiame Žemaitijos nacionaliniame parke, išskirtiniame savo gamta ir gyvūnija, turėjo galimybę iš arti pamatyti buvusias Sovietų Sąjungos raketų paleidimo patalpas Šaltojo karo muziejuje.

Kartu su kineziterapeute išsiaiškino pagrindines stuburo skausmų priežastis ir aptarė jo gydymo metodus, o floristiniame deserte laidos vedėja atskleidė garsaus Europos festivalio „Flouremour“ užkulisius, kuriame kartu su užsienio floristikos dizainerių komanda sukūrė suknelę iš gyvų gėlių.

BIC

Šeimos gido rubrikoje kelionė į Žemaitiją ir apsilankymas šio krašto sostinėje Telšiuose, kuriame laidos vedėją lydėjo miesto gidė Elena Kakanauskienė ir supažindino su šiuo miestu iš arčiau, pasidalindama įvairiomis legendomis ir apžvelgdama savitą žemaičių žmonių būdą. Netoli nuo Žemaitijos sostinės, laidos vedėja apsilankė mažame miestelyje pavadinimu Žemaičių Kalvarija, kuris mena ne tik didelę istoriją susijusią su Lietuvos krikštu, bet ir savo geografinėmis ypatybėmis yra laikomas antruoju Jeruzalės miestu. Šis miestelis dar garsėja ir tuo, kad jame yra atkartotos Kristaus kančios vietos, o plačiau apie šio miestelio unikalius įvykius, lankytinas vietas ir gydantį Dievo Motinos su Kūdikiu paveikslą pasakojo miestelio bendruomenės pirmininkas ir gidas Bronius Kleinauskas.

Keliaudama po Žemaitiją, laidos vedėja aplankė dar vieną įspūdingą šio krašto objektą – Žemaitijos nacionalinį parką, o šio parko direkcijos direktorius Ramūnas Lydys supažindino su įstabia nacionalinio parko gamta ir gyvūnija, kuriame taip pat vis dar vykdomi ir intensyvūs gamtinės aplinkos, etnokultūros paveldo ir moksliniai tyrimai. Žemaitijos nacionalinio parko plote yra įsikūręs Šaltojo karo muziejus, įrengtas buvusiame Sovietų Sąjungos balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse apie kurio isttoriją ir vykdytas ano meto veiklas Kristinai papasakojo šio muziejaus poskyrio vedėja Ilona Urnikienė.

Kristina Rimienė kartu su sanatorijos „Gradiali“ kineziterapeutė Donata Navadvorskytė aptars  stuburo skausmų priežastis, kurių dažniausia yra neteisinga laikysena, galinti ilgainiui sukelti pastovų stuburo srities skausmą. Norintiems išvengti šio negalavimo ir medikamentų naudojimo, specialistė paaiškins tinkamos laikysenos sėdint taisykles. Lankydamasi sanatorijoje laidos vedėja turėjo išskirtinę galimybę išbandyti magnetinę terapiją, kuri malšina skausmą ir gydo venų ligas, gelbsti po operaciniu laikotarpiu ar net greitina lūžių gijimo procesą. Apsilankymo metu, kineziterapeutė supažindino su dar viena kiek neįprasta, tačiau veiksminga elektro terapija, skirta stimuliuoti paviršinius  ir giliuosius raumenis, malšinant skausmą, atpalaiduojant ar stiprinant raumenis.

Na o floristiniame deserte laukia išskirtinis reportažas iš Belgijoje esančios Alden Biesen pilies, kurioje vyko Europos gėlių festivalis „Fleuramour“. Festivalio metu buvo pristatytos įspūdingos ir kerinčios floristikos dizainerių suknelės iš gyvų gėlių.

Šiame išskirtiniame festivalyje dalyvavo trylika pasaulio dizainerių, vienoje šių komandų kartu su floristikos dizainere iš Meksikos dirbo laidos vedėja Kristina Rimienė ir kūrė suknelę pagal garsios Meksikos dailininkės Frida Kahlo įvaizdį, kurios suknelę sudarė ryškiaspalvės rožės ir chrizantemų žiedai. Renginio metu buvo panaudota apie 140000 gėlių, neskaitant įvairių šakelių ir kitų floristikos detalių komponuojant išskirtinio įvaizdžio sukneles.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.