K. Andrukaitytė: „Panevėžio kolegija – aukštoji mokykla, kurioje galima gauti daugiau negu...

K. Andrukaitytė: „Panevėžio kolegija – aukštoji mokykla, kurioje galima gauti daugiau negu parašyta studijų plane“

JP / Asmeninio albumo nuotr.

Tęsiame interviu ciklą „Panevėžio kolegijos veidai“, kalbindami kolegijos absolventę –Karoliną Andrukaitytę, kuri Panevėžio kolegijoje įgijo Buhalterinės apskaitos profesinio bakalauro laipsnį.

Kodėl pasirinkai studijas Panevėžio kolegijoje?

BIC

Tai buvo vienintelė aukštoji mokykla mano gimtajame mieste, kurioje galėjau pasirinkti būtent buhalterio specialybę. Ši sritis man buvo pažįstama, todėl ilgai nesvarsčiau ir pasirinkau Panevėžio kolegiją.

Kokios buvo studijos kolegijoje? Kas iš studijų laikų labiausiai įsiminė ar patiko?

Studijos kolegijoje prabėgo labai greitai, galbūt todėl, kad užimtumas buvo pakankamai intensyvus. Studijų metu aktyviai dalyvavau studentų atstovybės veikloje, įvairiuose projektuose ir renginiuose, todėl patirtis nebuvo tik apskaitos srityje. Labiausiai įsiminė organizuotas automobilių slalomo renginys, skirtas surinkti lėšas beglobiams gyvūnams.

Tądien buvo -27 laipsnių šalčio, tačiau sulaukėme daug dalyvių ir surinkome nemažą kraitelį labdaros. Vieni virė arbatą, kiti teisėjavo, o treti šildėsi automobiliuose. Tas nušalusias kojas mūsų komanda tikriausiai atsimins visą gyvenimą, bet tuomet nei venas nesudvejojome ir neiškeliavome namo anksčiau laiko. Matyt šis renginys padėjo pamatus ir ateičiai – šiandien neįsivaizduoju savo gyvenimo be gyvūnų ir labdaringos veiklos, bei auto-moto sporto.

Ar studijų metu įgyti įgūdžiai praverčia darbe, kurį šiuo metu dirbi?

Studijose įgyta patirtis ir įgūdžiai yra tiesiogiai susiję su mano kasdieniniu darbu, o kolegijoje įgytos mokslo žinios taip pat stipriai padėjo ir studijuojant magistrantūroje.

Pabaigus bakalauro studijas, įgijus pirmąjį mokslo laipsnį, atsiveria daugybė galimybių, atsirado aukštesni tikslai ir noras tobulinti savo kvalifikaciją. 2018 m. sėkmingai apsigyniau magistro kvalifikacinį laipsnį.

Ko palinkėtum studijas Panevėžio kolegijoje pasirinkusiam jaunimui?

Studijų laikotarpiu linkiu pasiimti maksimalų bagažą žinių ir patirties. Visiškai nesvarbu kokia ji bebūtų – profesinė ar visuomeninė. Tai yra aukštoji mokykla, kurioje galima gauti daugiau negu parašyta studijų plane.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.