„Juventus“ po tikro trilerio nutraukė „Šiaulių“ trijų pergalių seriją

H. Augustynas (LKL.LT) / Fotodiena/J. Elinsko nuotr.

Utenos „Juventus“ (13/22) ekipa nieko nelemiančiose rungtynėse sugebėjo parklupdyti „Šiaulių“ (16/20) ekipą bei iškovoti antrąją pergalę iš eilės. Šiuo laimėjimu uteniškiai sugebėjo nutraukti svečių iš Šiaulių trijų pergalių seriją

Devynių taškų persvarą ketvirtajame kėlinyje išvaisčiusi „Juventus“ po atkaklios kovos 93:90 palaužė „Šiaulius“.

„Šiauliai“ dar trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 9 taškų deficitą (48:57), vis dėlto spurtas 16:6 leido svečiams persverti rezultatą savo naudai (64:63).

BIC

Nepaisant to, „Juventus“ geriau pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir po spurto 10:2 įgijo 8 taškų pranašumą (78:70). Vis dėlto uteniškiai vėliau užsikirto: Mindaugas Kupšas prasižengė puolime, Arvydas Šikšnius gavo techninę pražangą už vaidybą, o „Šiauliai“ tuo pasinaudojo ir priartėjo iki vieno taško – 80:81.

Likus mažiau negu pusantros minutės po Nicko Zeislofto tritaškio rezultatas buvo lygus – 89:89. Kitoje aikštės pusėje M. Kupšo dvitaškis ir vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai.

Po to Kristupas Žemaitis prametė tritaškį, Arminas Urbutis – dvitaškį. M. Kupšas dar suteikė „Šiauliams“ šansą, kai pataikė tik vieną baudos metimą (92:89). Vis dėlto N. Zeislofto tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį ir pergalę iškovojo „Juventus“.