-1.5 C
Panevėžys
Sekmadienis, 5 gruodžio, 2021

„Jūsų Panevėžys“ tęsia sėkmingą sezono startą: sutriuškino „Bingo taksi-Carglass“ komandą

AutoriusIGNAS JANELIŪNASFotoERIKAS LAUŽADIS
Rungtynių akimirka.

BC „Jūsų Panevėžys“ tęsia sėkmingą sezono startą ir šiandien iškovojo dar vieną pergalę Panevėžio krepšinio lygoje.

Šiandien vykusiose rungtynėse BC „Jūsų Panevėžys“ susitiko su „Bingo taksi-Carglass“ komanda. Rezultatu 101:60 pergalę iškovojo „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant apylygiam rezultatui – 36:40 BC „Jūsų Panevėžys“ naudai.

Po pertraukos, BC „Jūsų Panevėžys“ padidino rungtynių tempą ir susikrovė 22 taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje persvara tik išaugo ir rungtynės baigėsi rezultatu 101:60.

Po 20 taškų nugalėtojams pelnė Tadas Buinauskas ir Rimantas Daunys, 16 pridėjo Ernestas Žiaugra, 15 – Nedas Kokanauskas, 9 – Vaidas Pocius, po 8 taškus pelnė Dovydas Veriūga ir Titas Janeliauskas, 5 pridėjo Linas Supronas.

Kitas rungtynes BC „Jūsų Panevėžys“ žais jau ketvirtadienį, lapkričio 11 d., 19.45 val., varžovai – „Neformatas-Verslavita“ komanda.

„Pieno žvaigždės“ neturėjo vilčių prieš Utenos klubą

Jonavoje – nelengva A. Sireikos auklėtinių pergalė

Istorinis įvykis „Lietkabelio“ klube: jaunimo komanda dalyvaus Eurolygos turnyre