4.4 C
Antradienis, 16 balandžio, 2024

„Jūsų Panevėžys“ krepšininkai nusileido Panevėžio krepšinio lygos favoritams

Krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ trečiadienio vakarą žaidė Panevėžio krepšinio lygos rungtynes su vienais iš lygos favoritais „Lauda Motors-Euforija“ ekipa.

Po atkaklios kovos „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai, rezultatu  66:84 nusileido labiau patyrusiems varžovams.

Rungtynėse tris kėlinius vyko atkakli kova ir BC „Jūsų Panevėžys“ prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo vilčių kabintis į rungtynes, tačiau skuboti sprendimai puolime neleido pakovoti dėl pergalės.

Šios dienos rungtynėse BC „Jūsų Panevėžys“ komandoje išsiskyrė Lukas Paškauskas ir Eividas Červinskij.

Kitas rungtynes „Jūsų Panevėžys“ žais kitą ketvirtadienį Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. O jau penktadienį laukia Panevėžio krepšinio lygos rungtynės.

BC „Jūsų Panevėžys“ kviečia panevėžiečių gyvenimą sekti socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“.