„Jūsų Panevėžys“ krepšininkai kviečia dovanoti kraujo: jo šiomis dienomis ypatingai trūksta

„Jūsų Panevėžys“ krepšininkai kviečia dovanoti kraujo: jo šiomis dienomis ypatingai trūksta

JP / JP nuotr.

Krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ atstovai, matydami kraujo stygių, prisideda prie akcijos ir kviečia dovanoti kraujo.

„Duok kraujo – išgelbėk 3 gyvybes“, – teigia BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai.

BIC

Nacionalinio kraujo centro teigimu, pastaruoju metu juntamas didelis kraujo komponentų stygius, ypač 0 RhD-, 0 RhD+, A RhD-, B RhD- kraujo grupių kraujo.

BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkų atvaizdai, kviečiantys prisidėti prie kilnios misijos ir dovanoti kraujo, netrukus pasirodys viešojoje erdvėje, ir, pasak klubo atstovų, tikimasi, kad prie akcijos prisidės daugiau sporto klubų atstovų ir visų neabejingų žmonių.

„Pamatę, kad yra jaučiamas kraujo poreikis visada stengiamės su komandos nariais apsilankyti kraujo centre ir dovanoti trūkstamos kraujo grupės kraujo. Artimiausiu metu ketiname tai ir padaryti, o dabar norime pakviesti visus galinčius prisidėti ir padovanoti kraujo“, – sako BC „Jūsų Panevėžys“ kapitonas Vaidas Pocius.

Kaip teigė Ieva Linkevičiūtė, laikinai einanti Nacionalinio kraujo centro donorystės skyriaus pareigas, kiekvienas šiuo metu galintis padėti yra itin svarbus ir reikalingas.

„Nacionalinis kraujo centras prašo visuomenės pagalbos ir susitelkimo – paaukoję kraujo Jūs neabejotinai prisidėsite prie kilniausio tikslo – gyvybės išgelbėjimo sergančiajam“, – teigė I. Linkevičiūtė.

Kraujo donorai yra laukiami Panevėžio filialo padaliniuose: Nemuno g. 75 bei prekybos ir pramogų centre „Babilonas“.

Panevėžio filialo ir kitų Nacionalinio kraujo centro filialų darbo laiką rasite čia.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.