JŪSŲ NUOMONĖ. Kas garsina Panevėžį?

JŪSŲ NUOMONĖ. Kas garsina Panevėžį?

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

Lietuvai  atgavus nepriklausomybę Panevėžyje prasidėjo greitas visuomenės integravimas į šiuolaikinę Europos bendruomenę. Jis vyksta visose –mentaliteto, ekonomikos, papročių, elgesio normų, kultūros ir švietimo modelių – sferose.

Nepaisant paskutinio dešimtmečio raidos netolygumų, Panevėžys – didelis regiono centras, jau daugiau kaip šimtmetį vadinamas penktuoju Lietuvos miestu, o šį miestą garsina ne tik žmonės, bei ir reiškiniai, renginiai, verslas.

Panevėžiečių teiravomės, kas jų nuomonė laibiausiai garsina Panevėžį?

BIC

Vidmantas:

– Manau, kad miestą labiausiai garsina kultūra ir sportas. Iš sporto žmonių dabar Panevėžį garsina plaukikas Danas Rapšys. Iš kultūros žmonių paminėčiau aktorių Albiną Kėlerį, o savo dainomis, mano galva, miestą viešina dainininkas Kastytis Kerbedis.

Visvaldas:

– Panevėžį geriausiai išgarsino Greta Kildišienė (juokiasi). Jei rimtai, miestą labai garsina sportininkai. Kalbu plačiąja prasme, ne apie vieną sportininką, o apie „Lietkabelį“. Taip sakydamas kalbu ne apie atskirus komandos sportininkus, bet apie visą krepšinio komandą. Ir dar, pasakius žodį „Lietkabelis“ kaip mat pagalvoju ir apie gamyklą. Kas be ko, reikia nepamiršti, kad Panevėžys – pramonės miestas, todėl jį garsina verslo atstovai. Tai bendrovės „Linas Agro“ vadovas Darius Zubas, tada Raimundas Petrauskas („Schmitz Cargobull Baltic“) ir „Dominari“ vadovas Eugenijus Gvalda.

Sigitas:

– Iškart į galvą šauna keletas žmonių pavardžių, o pirmiausiai išsirikiavo menininkai. Pirmas apie kurį pagalvojau, tai Remigijus Kriukas. O kai pasakiau R. Kriukas, iškart šalia jo stojo jo žmona Indrė Stulgaitė-Kriukienė. Kitas būtų fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, nors jis dabar gyvena Vilniuje, bet vis tiek mums jis yra panevėžietis. Dar pagalvojau apie dailininką Egidijų Radvenską. Prie to sąrašo dar pridėčiau ir įdomių kultūrinių renginių organizatorių, mecenatą Albiną Vološkevičių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.