JŪSŲ NUOMONĖ. Kaip svečiams pristatytumėte Panevėžį?

JŪSŲ NUOMONĖ. Kaip svečiams pristatytumėte Panevėžį?

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO, Gedimino KARTANO (Panevėžio miesto savivaldybės) nuotr.

Panevėžys – miestas šiaurės Lietuvoje, Vidurio Lietuvos žemumoje, išsidėstęs abipus Nevėžio ir 136 km nutolęs nuo Vilniaus. Panevėžys – penktas pagal dydį Lietuvos miestas. Panevėžys yra apskrities, Panevėžio miesto ir rajono savivaldybių bei Panevėžio vyskupijos centras.

Yra įvairių tikėjimų bažnyčių, cerkvių. Galinė Aukštaitijos siaurojo geležinkelio Panevėžys-Anykščiai stotis. Panevėžys – svarbus pramonės ir kultūros centras. Dešiniajame Nevėžio krante yra Panevėžio senamiestis, kairiajame – Naujamiestis, dabartinis miesto centras.

Panevėžiečių teiravomės, kaip jie pristatytų savo svečiams Panevėžio miestą?

BIC

Darius:

– Pirmiausia papasakočiau apie garsųjį režisierių Juozą Miltinį, pristatyčiau jo vardu pavadintą teatrą ir, žinoma, aprodyčiau Senvagę. Manau, kad tai turėtų sudominti svečius, kurie nežino nieko apie Panevėžį.

Virginija:

– Pristatyčiau miesto centrą, parodyčiau Senvagę. Būtinai nuvesčiau prie J. Miltinio dramos teatro ir apie jį papasakočiau. Ir dar, kadangi atsinaujina Skaistakalnio parkas, būtinai ir po jį pavedžiočiau. Jeigu reikėtų pavaišinti, nevesčiau į viešbučio „Romantic“ restoraną „Déjà vu“.

Lionė:

– Sakyčiau, kad Panevėžys – kompaktiškas, žalias ir gražus miestas. Kartu su svečiais pasivaikščiotume Kranto gatve, Laisvės aikšte. Gražus miestas Panevėžys, tik reikia, kad į jį sugrįžtų jaunimas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.