JŪSŲ NUOMONĖ. Ar skaitote knygas?

JŪSŲ NUOMONĖ. Ar skaitote knygas?

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO, Pixabay.com nuotr.

Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo, jos suteikia peno apmąstymams bei duoda atsakymus į rūpimus klausimus.

Žinomas anglų dramaturgas Džozefas Adisonas yra pasakęs – „Skaitymas protui – tolygu fiziniai pratimai kūnui“. Tik skaitant knygą, galima įsijausti į ją visa širdimi ir išgyventi tai, ką patyrė ir išgyveno knygos veikėjai. Knygų skaitymas tikrai praturtina žmones ir daro juos intelektuališkesniais.

Norėdami įsitikinti, kad knygų skaitymas praturtina žmonės, panevėžiečių klausėme, ar skaito knygas ir kokias knygas renkasi skaityti?

BIC

Angelija:

– Knygas skaitau nuolat. Paskutinė knyga, kurią neseniai perskaičiau Carol Drinkwater knyga „Pamiršta vasara“. Skaitau labai įvairias knygas ir detektyvus, ir gyvenimiškas istorijas, ir filosofines. Kokias knygas skaityti, renkuosi pati. Man knygų skaitymas – relaksacinė priemonė, padeda atsigauti. Nepatinka grubios, persunktos smurto knygos. Stengiuosi, kad knyga suteiktų gerų emocijų.

Monika:

– Patinka su psichologija susijusios knygos. Jos praturtina mane. Kita sykį, kai nuotaika prasta, renkuosi lengvo turinio knygas. Tokias knygas skaitau tuomet, kai noriu atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti.

Justinas:

– Retokai skaitau, bet kai skaitau, tuomet renkuosi istorines knygas. Taip pat patinka nuotykių kupinos knygos, bet pastaruoju metu tikrai neturiu laiko skaityti.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.