Jubiliejaus proga – sveikinimai „Vilties“ progimnazijai

Jubiliejaus proga – sveikinimai „Vilties“ progimnazijai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius ir miesto tarybos nariai Romualdas Grilauskas bei Petras Luomanas dalyvavo „Vilties“ progimnazijos renginyje „Vilties žibintai“, skirtame mokyklos 75-erių metų jubiliejui paminėti.

„Jūsų mokykla nuėjo ilgą pokyčių kelią. Gebėjimas keistis ir keisti, sudominti ir pritraukti, didelis darbas ir atviros širdys sukūrė tai, ką matome šiandien. Esate didelė stipri bendruomenė, patraukli vaikams ir jų šeimoms, gebanti kur kas daugiau nei išmokyti. Linkiu jums didžiausios sėkmės, tarpusavio pagarbos, ambicingų idėjų ir veržlumo jas įgyvendinant“, – sveikindamas mokyklos bendruomenę  linkėjo D. Labanavičius.

BIC

D. Labanavičius mokyklos įkūrimo 75-ųjų metinių proga mero padėkos raštus įteikė Panevėžio „Vilties“ progimnazijos darbuotojams – progimnazijos direktorei Danutei Valiukienei, vyr. buhalterei Editai Kučinskaitei, pradinių klasių mokytojoms metodininkėms Kristinai Jurgėlienei ir Birutei Švilpienei, bibliotekos vedėjai Jelenai Kulšinskienei, specialiajai pedagogei metodininkei Reginai Gaspariūnienei, logopedei, specialiajai pedagogei metodininkei Vilijai Sinkevičienei ir fizinio ugdymo mokytojai ekspertei Nijolei Gasiūnienei.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.