7.3 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

Jaunosios panevėžietės dviratininkės Baltarusijoje iškovojo šešias pergales

Baltarusijos sostinėje Minske vykusiose atvirose Bresto srities jaunimo olimpinių dienų dviračių treko varžybose Lietuvos atstovės – Panevėžio sporto klubo „EL Eko Sport“ dviratininkės iškovojo laimėjo šešias rungtis.

Keturias pergales šventė Viktorija Šumskytė, dvi – Gabija Gustaitė.

V. Šumskytė laimėjo jaunučių (iki 16 metų) daugiakovės (omniumo) varžybas (20 dalyvių). Ji penkiose rungtyse surinko 171 tašką. Viktorija laimėjo 200 m iš eigos ir 500 m pavienio starto lenktynes. Antrą vietą užėmė Auksė Pikūnaitė (153 tšk.), trečią – Žydrūnė Paltorokaitė (146 tšk.), o ketvirtą – Arūnė Savičiūtė (128 tšk.).

V. Šumskytė pirma buvo ir sprinto lenktynėse (20 dalyvių). Jose trečią vietą užėmė A.Pikūnaitė, penktą – A. Savičiūnaitė, o šeštą – Ž. Paltorokaitė.

G. Gustaitė laimėjo jaunučių (iki 14 metų) daugiakovės varžybas (21 dalyvė). Ji laimėjo visas keturias rungtis (200 m iš eigos lenktynės, skrečas, atkrintamosios lenktynės ir grupinės lenktynės su tarpiniais finišais). Gabija surinko 132 taškus. Aida Šumskytė (99 tšk.) užėmė penktą vietą.

Sprinto lenktynėse (21 dalyvė) G. Gustaitė ir A. Šumskytė užėmė taip pat atitinkamai pirmą ir penktą vietas.

3 km komandų persekiojimo lenktynes (7 komandos) laimėjo V. Šumskytė, A. Savičiūtė, A. Pikūnaitė ir Ž. Paltorokaitė (3 min. 52,881 sek.). Trečią vietą užėmė Rugilė Jurgelevičiūtė, G. Gustaitė, A. Šumskytė ir baltarusė Nadežda Domarackaja (4 min. 5,960 sek.).

Komandų sprinto lenktynėse (13 komandų) visas prizines vietas užėmė lietuvės. Pirmos buvo V. Šumskytė ir A. Savičiūtė (37,954 sek.), antros – G. Gustaitė ir A. Pikūnaitė (40,260 sek.), o trečios – Ž. Paltorokaitė ir R. Jurgelevičiūtė (40,323 sek.).

Panevėžiečiai treko dviratininkai tęs kovą dėl olimpinių kelialapių

Dviračių treko Čempionų lygos etape – puikūs Panevėžio sporto centro ugdytinių pasiekimai