Jaunoji socialdemokratė – aukščiausiai rinkimų sąraše į Seimą įrašyta panevėžietė

Aukščiausiai socialdemokratų sąraše, 45 vietoje įrašyta Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė ir Seimo nario D. Petrulio padėjėja Modesta Petrauskaitė.

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) – Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateikė galutinį kandidatų į Seimą vienmandatėse ir daugiamandatėse rinkimų apygardose sąrašą. Partijos kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą sąraše – nauji ir puikiai pažįstami veidai, politikos senbuviai ir įvairių sričių profesionalai. Panevėžio rajono tarybos narė ir Seimo nario Domo Petrulio padėjėja Modesta Petrauskaitė nušluostė nosį ne tik savo viršininkui, bet ir Panevėžio miesto ir rajono socialdemokratams senbuviams – jį rinkimų sąraše įrašyta aukščiausiai – net 45 vietoje.

Atrenkant socialdemokratų kandidatus, siekta skaidrumo ir atvirumo, išklausyti bičiulių pasiūlymai bei konstruktyvi kritika. Galutinė LSDP kandidatų rinkimų rikiuotė buvo papildyta naujais vardais, pasikeitė ir dalies bičiulių vieta eilėje.  Partijos rinkimų sąrašą  pradeda LSDP pirmininkas ir Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius, o 141-uoju įrašytas buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Antanas Sireika.

Socialdemokratų sąrašas tradiciškai sudarytas atsižvelgus į moterų ir vyrų lygias galimybes. Viso LSDP sąraše – 47 moterys. Tarp jų yra ir naujoji finansų ministrė Rasa Budbergytė, socialinių mokslų daktarė Giedrė Purvaneckienė, gydytoja Alma Monkauskaitė, „Įvairovės ambasadorės“ ir „Drąsios moters“ apdovanojimus pelniusi lygių galimybių puoselėtoja Margarita Jankauskaitė bei daugelis kitų aktyvių ir veiklių moterų. LSDP rinkimų sąraše net 22 Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos atstovai.

E. Gaidamavičius LSDP sąrašė įrašytas 103, D. Petrulis - 47, M. Petrauskaitė - 45, D. Degenis - 107 numeriu.
E. Gaidamavičius LSDP sąraše įrašytas 103, D. Petrulis – 47, M. Petrauskaitė – 45, D. Degenis – 107 numeriu.

Kaip jau skelbta, LSDP savo kandidatus kelia ir Panevėžio miesto ir rajono vienmandatėse rinkimų apygardose. Nevėžio rinkimų apygardoje į Seimą bandys patekti verslininkas Egidijus Gaidamavičius, Vakarinėje – LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkas Donatas Degenis, Aukštaitijos – Seimo narys Domas Petrulis.

LSDP rinkimų sąraše D. Petrulis įrašytas 48, E. Gaidamavičius – 103, D. Degenis – 107 numeriu.

Aukščiausiai socialdemokratų sąraše, 45 vietoje įrašyta Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė ir Seimo nario D. Petrulio padėjėja Modesta Petrauskaitė, 108 vietoje – Panevėžio miesto tarybos narė Janina Gaidžiūnaitė.

Anykščių-Panevėžio vienmandatėje rinkimų apygardoje kandidatuoja Auksė Kontrimienė. LSDP sąraše ji įrašyta 9 numeriu.

„Šimtą dvidešimtąjį gimtadienį mininti LSDP visada buvo progreso ir modernumo šalininkė, progreso siekis visada žengdavo koja kojon su demokratijos stiprinimo, lygybės, laisvės bei solidarumo visuomenėje siekiais. Norėjome, kad socialdemokratų sąrašas atspindėtų kuo platesnį visuomenės spektrą. Jame yra ir garbaus amžiaus politikų, ir studentų, verslininkų ir profsąjungų lyderių, įvairių sričių profesionalų, gydytojų, teisininkų, ekonomistų, švietimo, mokslo, kultūros darbuotojų, kovotojų už žmogaus teises. Mūsų kandidatai  yra tiek iš miestų, tiek ir kaimiškų vietovių, įvairių tautinių bendrijų“, − sako centrinio LSDP rinkimų štabo vadovas ir partijos pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas.

Seimo rinkimai vyks spalio 9 dieną (sekmadienį). Visuomenės nuomonės apklausos rodo, kad socialdemokratai išlieka populiariausia partija Lietuvoje.


1 komentarai

Panevėžietis 2016-08-05 14:01 at 14:01

Na ir chebra. Šitie „jaunieji raudonieji“ verti yra savo partijos vardo ir susijusios istorijos. Pirmyn prie lovio, vergai nužemintieji! Pirmyn „verslinykai“, buhalterės ir detalių pardavėjai! Juk kiekviena melžėja gali valdyti valstybę, ane?

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Seimo komitetas siūlo nustatyti patikimų tiekėjų 5G ryšiui kriterijų sąrašą

confident-noyce

Seimo narei A. Širinskienei už karantino reikalavimų pažeidimą skirta minimali bauda

confident-noyce

Buvusi P. Gražulio padėjėja sako, kad Seimo narys pasiimdavo jai mokamą atlyginimą

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau