Jaunimo reikalų taryba kviečia išsirinkti Panevėžio miesto jaunimo lyderius

Jaunimo reikalų taryba kviečia išsirinkti Panevėžio miesto jaunimo lyderius

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT), bendradarbiaudama su Panevėžio miesto savivaldybės administracija bei Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, ragina visus panevėžiečius dalyvauti balsavime ir išsirinkti miestui nusipelniusius lyderius, savanorius, menininkus, sportininkus, taip pat metų iniciatyvas, aktyviausias organizacijas, jaunimo draugus – rėmėjus, mokytojus ir kt.

Internetinį balsavimą galite rasti feisbuko įvykyje – Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2017.

Šis balsavimas lems 40 proc. bendro balsavimo rezultatų, o likusioji dalis priklausys nuo komisijos balsų.

BIC

Komisiją sudarys Daumantas Simėnas (Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys), Gabija Jurkėnaitė (JRT narė), Kasparas Vaičelis (PAS valdybos narys), Greta Ratkutė (G. Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos atstovė), Teodoras Ramanauskas (Panevėžio 5-osios gimnazijos alumni), Augustas Alekna (Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos alumni), Malvina Zimblienė (Atviros jaunimo erdvės G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje koordinatorė) , Gražina Želionienė (įmonės „Biuro verslas“ vadovė) ir Toma Karosienė (Jaunimo reikalų koordinatorė).

Pirmą kartą miesto istorijoje, gruodžio 21-ąją JRT kviečia susitikti įstabiame metų renginyje „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2017“ kino centre „Garsas“.

Apdovanojimų tikslas yra ne tik nominuoti metų aktyviausius jaunimo lyderius, bet ir suvienyti verslą, švietimo įstaigas, savivaldybę ir jaunimą.

Gyva muzika, šilta ir subtili kalėdinė aplinka, šypsenos ir galimybė drauge apžvelgti praėjusius 2017-uosius lauks visų panevėžiečių.

JRT kviečia išreikšti palaikymą kandidatams paskelbtose nominacijose.

Balsavimas vyksta iki sekmadienio vakaro. Balsuokite čia.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.