Jaunieji panevėžiečiai orientacininkai grįžo su apdovanojimais

Iš kairės: M. Činčikaitė, A. Šalkauskas, T. Mackevičius

Vilniaus rajone Mickūnų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas. Jame dalyvavę Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai neliko be apdovanojimų.

Mergaičių iki 14 metų amžiaus grupėje sidabro medaliu pasipuošė Miglė Činčikaitė, kuri 2,4 km ir 10 kontrolinių punktų (KP) trasą įveikė per 25.13 min.

Ketvirtą vietą šioje grupėje užėmė Ugnė Gabreliūnaitė.

Berniukų iki 14 metų amžiaus grupėje čempionu tapo Tadas Mackevičius. Jis 2,8 km ir 11 KP trasoje sugaišo 23.21 min. Ketvirtą vietą užėmė Salvijus Strolė.

Šiuos sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas.