1.9 C
Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024

Jaunieji lengvaatlečiai pasidabino medaliais

Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių trikovės komandinės pirmenybės. Miestų grupėje panevėžiečiai iškovojo trečią vietą.

Sprinto rungtyje (30 m, 60 m, 200 m) mergaičių jaunučių grupėje Eivilė Cemnolonskytė (Panevėžio KKSC-PRSSG) pelnė pirmą vietą. Jos komandos draugė Vesta Ručenko šioje rungtyje užėmė 4 vietą. Sprinto rungtyje grupėje vicečempionu tapo Mindaugas Berdešius (Panevėžio KKSC).

Bronzos medalį iškovojo Justinas Kasiulevičius (Panevėžio KKSC-PRSSG).

Jaunuosius sportininkus varžyboms ruošė treneriai Kristina Sabalytė, Edita Barisienė ir Remigijus Jakubauskas.

Ar visada sportas – sveikata? Gydytoja atsakė, kokios rizikos kyla sportuojantiems intensyviau

G. Jakštas: šiemet sporto federacijoms paskirstyta 20 mln. eurų

Politikai atsargiai vertina idėją sekti latvių pėdomis drausti atletams varžytis su rusais