Jaunasis panevėžietis politikas neigia kalbas apie naujo judėjimo kūrimą: palaiko nuo pareigų...

Jaunasis panevėžietis politikas neigia kalbas apie naujo judėjimo kūrimą: palaiko nuo pareigų nušalintą merą

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

D. Simėnas.

Kiti – 2019-ieji – rinkimų metai. Panevėžio miestui ir panevėžiečiams, kaip ir visiems šalies gyventojams, jie svarbūs. Teks rinkti ne tik savivaldybių tarybas, bet vyks ir tiesioginiai merų rinkimai.

Panevėžio politikos užkulisiuose pasigirdo kalbų, kad pats jauniausiais Panevėžio miesto tarybos narys Daumantas Simėnas intensyviai ruošiasi rinkimams ir steigia naują visuomeninį judėjimą, kurio pagrindą sudarys „City Alumni Panevėžys“ nariai.

Išgirdęs šią naujieną, D. Simėnas naujienų portalui JP patikino, kad jokio naujo visuomeninio judėjimo nesteigia.

BIC

„Tikrai ne. „Alumni“ nėra politinė organizacija – tai visuomeninė organizacija. Įdomu, iš kur čia tokia naujiena? Rinkimams nesiruošiu taip, nors galima įnešti intrigos ir sakyti, kad D. Simėnas ir į merus ruošiasi“, – kalbėjo politikas/

Priminus, kad vis dėlto kiti metai ateis ir teks galvoti apie savivaldos rinkimus bei pasirinkti vieną ar kitą barikadų pusę, D. Simėnas kalbėjo:

„Esame komandoje kartu su Ryčiu Mykolu Račkausku. Man atrodo, kad žmonės painioja. Reikia, kad ateitų daugiau jaunimo ir tai labai svarbu. Tai faktas, kurio neužginčysi. Mes tiesiog planuojame, ką reikia padaryti, ko dar nepadarėme. Iš savo pusės padedu sudėlioti programinius dalykus.“

Pasak D. Simėno, programinių idėjų, kurias buvo pateikęs anksčiau – neatsisako.

„Didelį dėmesį skirsime toms idėjoms, kurių nepavyko įgyvendinti. Man labiausiai rūpi pritraukti kuo daugiau jaunimo į Panevėžį. Viena iš tų idėjų – jaunų mokytojų pritraukimas į Aukštaitijos sostinę. Tos programos iniciatyva iš Švietimo ir jaunimo skyriaus, bet tai, galima sakyti, bendras darbas“, – ramiai kalbėjo jaunasis politikas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.