Jaudulys naujame darbe kamavo tik vieną dieną

Jaudulys naujame darbe kamavo tik vieną dieną

Nuo kovo 2-osios Karsakiškio seniūnijos seniūne dirbanti Rima Jaškūnienė sako kol kas naujame darbe apšylanti kojas, susipažįstanti su žmonėmis ir jų rūpesčiais.

Nuo kovo 2-osios Karsakiškio seniūnijos seniūnės pareigas pradėjusi eiti Rima Jaškūnienė sako naujame darbe tik pradedanti apšilti kojas, tad plačiai kalbėti apie planus kol kas ankstoka. „Per pusantros savaitės spėjau pajusti, kad kolektyvas labai gerai sustyguotas, dirba darniai, tad ir jaudulys, į darbą atlydėjęs pirmą dieną, kitą dieną jau dingo, – sako naujoji Karsakiškio seniūnė. – Kol kas darbe dar trūksta konkretumo, susipažįstu su kaimais, žmonėmis, užsuku į mokyklas, gilinuosi į problemas.“

Seniūnė sako jau spėjusi suprasti, kad rūpesčiai Karsakiškio krašte – panašūs kaip ir visur, gal aštresnės yra nuotėkų tvarkymo ir vandentiekio problemos. Nemažai rūpesčių kelia ir sodų bendrijose apsigyvenę žmonės: gyvenamąsias vietas jie deklaruoja kitur, keliukai neinventorizuoti, bėdų kelia šiukšlių tvarkymas.

Karsakiškio seniūnija – trečioji rajone, kurioje tenka dirbti R. Jaškūnienei. Pusantrų metų ji dirbo Krekenavos seniūno pavaduotoja, be vienos dienos metus tokias pat pareigas ėjo Miežiškių seniūnijoje. Ekonomikos studijas tuometiniame Lietuvos žemės ūkio universitete baigusi R. Jaškūnienė iki darbo seniūnijose dirbo finansinį darbą apsaugos policijoje. Per atestaciją jos darbas buvo įvertintas aukštais balais, tad sulaukusi pasiūlymo užimti aukštesnes pareigas, sutikusi.

BIC

R. Jaškūnienė sako, jog labiausiai šiam darbui būtų tikęs ilgametis pavaduotojas Saulius Sarcevičius ir ji tikrai nebūtų drįsusi konkuruoti su tokiu stipriu vietiniu specialistu, tačiau po kelių mėnesių pavaduotojui sukaks 65-eri, o tai ribinis amžius valstybės tarnautojui. Tad neilgai trukus ji turės naują pavaduotoją.

„Gyvenu mieste, bet rajonas man pažįstamas, esu kilusi iš Velžio seniūnijos Maženių kaimo, – pasakojo moteris. – Karsakiškio seniūnija rajone didžiausia pagal plotą, ketvirta pagal gyventojų skaičių. Turime per 100 kaimų, daug kapinių. Didžiąją dalį ploto užima miškai, tad juokaudama kolektyvui pasakiau, kai labai atsibosiu, vežkit į miškus – kol pareisiu, nemažai užtruks.“

Su žmonėmis bendrauti R. Jaškūnienė sako mėgstanti, per darbo seniūnijose metus jai labiausiai patikdavęs pasėlių deklaravimo laikotarpis, kai tekdavo tiesiogiai bendrauti su ūkininkais, tad susikalbėti turėtų sektis ir su Karsakiškio krašto žmonėmis. „Nerimą šiek tiek kelia tai, kad teks išmokti būti viešumoje, bendrauti su žiniasklaida“, – sako Karsakiškio seniūnijos seniūnė.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.