Jau galima skaityti naująjį Panevėžio kultūros istorijos žurnalo „Senvagė“ numerį

Jau galima skaityti naująjį Panevėžio kultūros istorijos žurnalo „Senvagė“ numerį

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Asmeninio albumo nuotr.

R. Karvelytė.

Nors kultūros ir istorijos žurnalo „Senvagė“ redaktorė pasikeitė, jis toliau leidžiamas ir džiugina panevėžiečius, išsiilgusius leidinio.

Panevėžio kultūros ir istorijos žurnalas išlaikė formatą, bet jame yra ir naujovių.

Naujoji žurnalo redaktorė Rasa Karvelytė redaktorės žodyje rašo, kad „pirmasis 2020-ųjų, naujojo dešimtmečio, „Senvagės“ numeris yra ypatingas savo emociniu užtaisu. Jo puslapiuose nugulė labai intymios rašytojų, filosofų, meno kūrėjų išpažintys, jautrūs prisiminimai ir viltingos ateities projekcijos“.

BIC

Šiųmečio žurnalo redaktorė nuoširdžiai prisipažino, kad nelengva buvo formuoti „Senvagės“ numerį.

„Tai nauja patirtis. Juk dirbau žurnaliste, o dabar pakeičiau amplua – tapau redaktore. Stengiamės išlaikyti žurnalo formatą, bet yra ir pokyčių. Šio žurnalo viršelio dailininkė Rita Raziūnaitė. Be to, atsirado naujų vardų. Sutiko bendradarbiauti apžvalgininkas, buvęs panevėžietis Paulius Gritėnas, literatūrologė Jūratė Čerškutė, meno licenciatė Indrė Stulgaitė-Kriukienė. Liko ir senieji autoriai. Norisi, kad meno poreikis imtų persekioti kiekvieną“, – sakė R. Karvelytė.

Redaktorė sako, kad oficialaus žurnalo „Senvagė“ pristatymo nebus.

„Manau, kad nereikia daryti pristatymo. Juolab kad karantinas. Pristatymas buvo virtualus. Kaip ir įprasta, per metus pasirodys du „Senvagės“ numeriai. Antras išeis gruodžio mėnesį“, – teigė žurnalo redaktorė R. Karvelytė.

 Žurnalą įsigyti galima:

Panevėžio turizmo informacijos centre (Laisvės a. 11)

Dailės galerijoje (Respublikos g. 3)

„Amalkeroje“ (Žvaigždžių 3B, A. Smetonos g. 25)

Juozo Masiulio knygyne (Respublikos g. 21)

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.