1.4 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 27 vasario, 2025

J. Valančiūnas tesėjo D. Grybauskaitei duotą pažadą

AutoriusJP
FotoLRP


Prezidentė Dalia Grybauskaitė su krepšininku Jonu Valančiūnu Kaune atidarė paauglių dienos namus „Istorijos“. Tai antri J. Valančiūno labdaros ir paramos fondo finansuoti paauglių namai. Fondo partneriu tapo Maltos ordino pagalbos tarnyba.
Prieš ketverius metus, 2018 m. rugpjūtį, įsibėgėjus kampanijai „Už saugią Lietuvą“, jos ambasadorius J. Valančiūnas kartu su Prezidente Vilniuje atidarė paauglių dienos namus
„Išvien“. Tai buvo pirmoji tokia įstaiga Lietuvoje elgesio sunkumų turintiems paaugliams nuo 14 iki 18 metų, siekiant su specialistų pagalba draugiškoje aplinkoje spręsti jų amžiaus
problemas vadovaujantis sporto taisyklėmis.
Tada J. Valančiūnas pažadėjo Prezidentei, kad bus dar vienas paauglių dienos centras, ir žodį tesėjo.
Antrieji namai atidaryti Kaune. „Istorijose“ dirbsiantys specialistai pagal sportu paremtą metodiką rūpinsis miesto paaugliais nuo 12 iki 16 metų iš sunkumus patiriančių šeimų.
Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau kaip 460 vaikų dienos centrų, tačiau tarp jų tik vienetai gali priimti vyresnio amžiaus paauglius ir jaunuolius.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Menininkai Lietuvoje: kuria iš pašaukimo, bet išgyventi – sudėtinga

JP Redakcija

Panevėžys įgyvendina socialinės įtraukties projektą

JP Redakcija

Vaikų švietimo ir ugdymo projektams „Maxima“ skirs 130 tūkst. eurų

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads