J. Miltinio dramos teatras skelbia „Pavasarinę akciją“

J. Miltinio dramos teatras skelbia „Pavasarinę akciją“

Jaunieji teatro aktoriai dėkoja buvusiam teatro vadovui už suteiktas galimybes savo profesines svajones realizuoti legendiniame teatre.

Panevėžio J. Miltinio dramos teatras skelbia „Pavasarinę akciją“ ir dovanoja galimybę įsigyti bilietus į spektaklius tik už 2,9 Eur (10 Lt).

Akcijoje dalyvauja šie spektakliai:
• Balandžio 11 d. 18 val. H. Levinas „CHEFECAS ARBA VISI NORI GYVENTI“. Rež. Paulius Ignatavičius. 2-jų dalių juodoji komedija (N-18).
• Balandžio 12 d. 18 val. D. Gyzelmanas „PONAS KOLPERTAS“. Rež. Velta ir Vytautas Anužiai. 1-os dalies juodoji komedija (N-17).
• Balandžio 12 d. 18.30 val. A. Čechovas „ROTŠILDO SMUIKAS“. Rež. Marius Cemnickas. 1-os dalies pjesė.
• Balandžio 14 d. 18.00 val. S. Osten ir P. Lysander „MEDĖJOS VAIKAI“. Rež. Antanas Gluskinas. Vieno veiksmo pjesė.

Bilietus galite įsigyti J. Miltinio dramos teatro kasoje bei prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ infocentre (balandžio 11-12 d. nuo 12 iki 16 val.).

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.