J. Janonio gatvės atnaujinimo darbai bus baigti anksčiau

J. Janonio gatvės atnaujinimo darbai bus baigti anksčiau

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė toliau įgyvendina projektą – atnaujina J. Janonio gatvės dalies prieigas, atnaujina esamas ir įrengia naujas automobilių stovėjimo aikšteles, tvarko eismo saugumo priemones, apšvietimo sistemos tinklus, esamus želdynus ir formuoja naujus.

Be to, pagal projektą numatyta atnaujinti pėsčiųjų-dviračių taką nuo J. Janonio gatvės pro Plukių gatvę iki Kultūros ir poilsio parko pėsčiųjų tilto. Tikimasi, kad projekto metu sukurta viešoji infrastruktūra taps patrauklesnė verslo subjektams bei miesto gyventojams, pagerins Panevėžio įvaizdį, padidins miesto investicinį patrauklumą.

BIC

Nors statybvietėje pastatytame informaciniame stende parašyta, kad darbus planuota pabaigti šių metų spalio mėnesį, bet jie bus baigti anksčiau.

Panevėžio miesto savivaldybės projekto vadovas Tadas Stanikūnas paaiškino, kad darbai J. Janonio gatvėje bus baigti anksčiau nei numatyta rangos ir projekto finansavimo sutartyje.

„Planuojama, kad gatvės pietinės pusės šaligatvio įrengimo darbai greitai bus baigti. Per 2-3 savaites planuojama įrengti ir šiaurinės pusės šaligatvis. Stengiamės darbus baigti kuo greičiau, kad pėstieji ir dviratininkai galėtų pasiekti darbovietes. Be to, kad darbai bus užbaigti anksčiau, jie bus įgyvendinti už mažiau lėšų“, – sakė T. Stanikūnas ir pridūrė:

„Realu, kad automobilių aikštelių asfaltavimo darbai bus vykdomi gegužės–birželio mėnesiais. Tuomet atnaujinta infrastruktūra J. Janonio gatvėje panevėžiečiai jau naudotųsi šią vasarą.“

Rangos darbų sutartis dėl J. Janonio gatvės kapitalinio remonto su bendrove „Eurovia Lietuva“ pasirašyta pernai gegužės 8 dieną. Subrangovai – bendrovės „Rodsta“ ir „Vekada“.

Darbai prasidėjo 2018 metais rugsėjo mėnesį. Pasirašytos rangos sutarties vertė beveik 1,7 mln. eurų.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.