Įžuvinti penki Kupiškio rajono vandens telkiniai

Įžuvinti penki Kupiškio rajono vandens telkiniai

JP / Panevėžio RAAD nuotr.

Dalyvaujant Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Kupiškio skyriaus medžioklės žinovui, Nacionalinės žemės ūkio tarnybos vedėjui, Kupiškio rajono agentūros pareigūnui bei keletui rajono žvejų, buvo įžuvinti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Kupiškio skyriaus iš valstybės nuomojami vandens telkiniai: Kupiškio tvenkinys, Mituvos ežeras, Noriūnų ir Stirniškių tvenkiniai bei Šaukliškių karjero vandens telkinys.

Į vandens telkinius buvo išleista: į Kupiškio tvenkinį – 4 140 šiųmečių lydekų, į Mituvos ežerą – 347 dvivasariai karosai, į Noriūnų tvenkinį – 35 šiųmetės lydekos, 136 dvivasariai karpiai ir 68 įvairaus amžiaus lynai, į Stirniškių tvenkinį – 399 dvivasariai karosai, 133 įvairaus amžiaus lynai, į Šaukliškių karjerą – 118 dvivasarių karosų.

Išleistos žuvys išaugintos UAB ,,Arvydai“ ekologiniame žuvininkystės ūkyje.

BIC

Tikimasi, kad dauguma žuvų sėkmingai prisitaikys prie vandens telkinių, į kuriuos buvo išleistos, sąlygų ir pagausins žuvų išteklius.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.