„Išvarymo“ trijulė grįžta į Panevėžį

„Išvarymo“ trijulė grįžta į Panevėžį

JP / Dmitrij Matvejev nuotr.

Emigrantai grįžo su pilnais krepšiais. Bet kiek ten Vandalo pakaitinių treningų, taip ir nepavyko sužinoti.

Spektaklio „Išvarymas“ komanda jau lankėsi Panevėžyje – pernai čia buvo rodomas žymusis Oskaro Koršunovo spektaklis, bet kadangi tada visą laiką jie praleido „Cido“ arenoje ir nepamatė žymiausių miesto vietų, Vandalas įkalbino Eglę ir Beną trumpam mesti darbus Londone ir aplankyti Aukštaitijos sostinę Panevėžį.

Tad vasarą gavę pigius bilietus, jie atvyko į Panevėžį, susipažino su vietiniais, apžiūrėjo miesto įžymybes ir su nekantrumu laukia žiūrovų spektaklyje „Išvarymas“ gruodžio 14 ir 15 dienomis. Eglės, Beno ir Vandalo apsilankymą Panevėžyje įamžino fotografas Dmitrij Matvejev.

Pirmiausiai trijulė nusprendė pasigrožėti Panevėžio panorama, tačiau Vandalą suerzino, kad Eglė ir Benas neatsitraukia vienas nuo kito. Juk keliauja tai trise!

BIC

Tad Vandalas pabandė vilioti Eglę, bet ši vis tiek žiūrėjo į ką tik Policijos akademiją baigusį Beną.

Ir fotografavo tik jį…
„Miltinis, aha, teko girdėti apie tokį, Oskaras Koršunovas papasakojo. Bet žinai, mes irgi gerą teatrą darom, tai virkdom, tai juokinam „Ciduko“ publiką“, – prie Juozo Miltinio teatro fotografui aiškino Vandalas.
Emigrantai labai noriai bendravo su vietiniais. Ir jų augintiniais.
Visi buvo pasiilgę „savų pacanų“….
…gerų automobilių…
…mėgstamų maitinimo įstaigų…
…ir mėgiamo maisto.
Savo apsilankymą Panevėžyje „Išvarymo“ trijulė užbaigė laimės šokiu.

Savo apsilankymą Panevėžyje „Išvarymo“ trijulė užbaigė laimės šokiu.Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklis „Išvarymas“, rež. Oskaras Koršunovas, Panevėžio „Cido“ arenoje bus rodomas 2019 m. gruodžio 14, 15 dienomis. Daugiau informacijos – www.teatras.lt

Aktoriai:

Eglė – Gailė Butvilaitė

Vandalas – Marius Repšys

Benas – Kęstutis Cicėnas

Fotografas – Dmitrij Matvejev.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.