Išskirtiniame Panevėžio teatre padaugės darbuotojų

Išskirtiniame Panevėžio teatre padaugės darbuotojų

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės tarybos politikai pritarė Lėlių vežimo teatro direktoriaus Antano Markuckio prašymui ir nusprendė steigti daugiau darbuotojų etatų Lėlių vežimo teatre.

Visų mažųjų panevėžiečių mylimam teatrui suteikta teisė ne tik įdarbinti dar tris aktorius, bet ir bus įsteigtas naujas etatas – Pramogų traukinuko vairuotojo.

A. Markuckis prašyme nurodo, kodėl Lėlių vežimo teatrui reikalingas traukinuko vairuotojas:

BIC

„Lėlių vežimo teatras Pramoginiu traukinuku šiltuoju metų laiku teikia pramogą – vežioja miesto gyventojus bei svečius po Panevėžio miesto Laisvės aikštę ir Senvagę, paįvairina kultūros renginius miesto švenčių bei renginių metu. Pramoginio traukinuko vairuotojas yra įdarbinamas pagal terminuotą darbo sutartį šešiems mėnesiams. Darbo užmokestis vairuotojui mokomas iš specialiųjų lėšų, kuras uždirba pramoginis traukinukas. Per sezoną traukinuko pajamos sudaro 5-6 tūkst. eurų. Prašome įtraukti Pramoginio traukinuko vairuotojo etatą į Lėlių vežimo teatro leistinų etatų skaičių.“

Kitas prašymas – leisti papildyti teatro trupę trimis aktoriais, kad statant spektaklį būtų galima formuoti dvi trupes, keisti, įvedinėti aktorius. Tuomet  teatro veikla nesustos trupei išvykus gastrolių, kasdieninėse situacijose – susirgus aktoriui ar jo vaikui, aktoriui išėjus iš darbo.

Tarybos politikai pritarė Lėlių vežimo teatro vadovo A. Markuckio prašymui ir teatrui suteikė teisę įdarbinti ir Pramoginio traukinuko vairuotoją, ir priimti į darbą tris aktorius.

Padidinus pareigybių skaičių bus užtikrintas sklandus Lėlių vežimo teatro funkcionavimas, numatyto repertuaro išpildymas, laiku parodant spektaklius, naujų spektaklių pastatymus bei padidins galimybes įstaigai uždirbti daugiau lėšų.

Padidėjusios lėšos darbo užmokesčiui bus finansuojamos iš Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto ir pajamų už teikiamas paslaugas.

Įdarbinus tris aktorius papildomai šiems metams prireiks 33 300 eurų, o Pramoginio traukinuko vairuotojui darbo užmokestis bus mokamas iš specialiųjų lėšų. Jas per važinėjimo sezoną uždirba Pramoginis traukinukas.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.