Išrinktos Panevėžio rajone gražiausiai tvarkomos sodybos

0667-02-19534Keturias dienas po Panevėžio rajoną keliavusi ir seniūnijų siūlymu per 40 sodybų aplankiusi gražiausiai tvarkomų sodybų konkurso-apžiūros vertinimo komisija baigė darbą ir išrinko nugalėtojus. Visos konkursui pasiūlytos sodybos buvo puikiai išpuoselėtos, todėl komisijai teko nelengvas darbas – išrinkti geriausiuosius iš geriausiųjų.

Sodybos buvo vertinamos trijose kategorijose – miesto ir/ar miestelių, kaimų bei vienkiemių sodybų.

Miesto ir/ar miestelių sodybų kategorijoje gražiausiai tvarkoma pripažinta Ramygalos seniūnijoje Ramygalos mieste esanti Gerdos ir Vytauto Navikų sodyba. Antra vieta skirta Naujamiesčio seniūnijoje Naujamiesčio miestelyje gyvenantiems Virginijai ir Artūrui Amanavičiams. Trečioji vieta atiteko Vadoklių seniūnijoje Vadoklių miestelyje gyvenantiems Ilonai ir Albinui Degeniams.

Kaimų sodybų kategorijoje aukščiausiai įvertinta Krekenavos seniūnijos Linkaučių kaimo gyventojų Audronės ir Albino Kisielių sodyba. Antra vieta skirta Panevėžio seniūnijoje Molainių kaime puoselėjamai Genovaitės ir Dainiaus Brazdžiūnų sodybai.

Trečiąsias vietas pelnė Dalios ir Laimio Besekirskų sodyba Karsakiškio seniūnijoje Karsakiškio kaime  bei Dovilės ir Tomo Bagdanskių sodyba Upytės seniūnijoje Upytės kaime.

Renkant nugalėtojus vertinimo komisijos posėdyje pasiūlyta įvertinti Miežiškių seniūnijoje Nevėžio kaime Smilgių gatvėje esančio dviejų butų namo teritoriją, kurią puoselėja Janina ir Rimantas Mitašiūnai bei Laima ir Giedrius Gutkovai. Kaimynų sutartinai darniai tvarkomai sodybai komisija nutarė skirti papildomą nominaciją – „Už partnerystę ir bendrą požiūrį kuriant gražią aplinką“.

Vienkiemių sodybų kategorijoje pirmoji vieta skirta Dalios ir Algio Atkočiūnų sodybai „Visas dangus“, esančiai Krekenavos seniūnijoje Žibartonių kaime. Antroji vieta atiteko Irenos ir Eugenijaus Galvanauskų sodybai, puošiančiai Paįstrio seniūnijoje esantį Pakaušių kaimą. Dvi trečiąsias vietas pelnė Janinos ir Zeniaus Kubilių sodyba Karsakiškio seniūnijoje Gudgalio kaime bei Nonos ir Rolando Tamošiūnų sodyba Smilgių seniūnijoje Niaukonių kaime.

Nugalėtojai bus pasveikinti, apdovanoti ir pagerbti  specialiai šiai progai skirtame renginyje.

Kasmet organizuojamu konkursu-apžiūra siekiama skatinti rajono gyventojus tvarkyti ir  gražinti savo sodybų bei gimtojo krašto aplinką, ugdyti kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius,  puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

 

1 komentarai

Lietuvos liaudies partija už valstybės ir tautos išlikimą 2016-09-22 18:19 at 18:19

Liaudies partija pasisako už Lietuvos valstybės suverenitetą, kitos partijos padarys viską, net tai kas kenkia Lietuvos valstybei, kad tik geri būtų Briuseliui ir Vašingtonui. Tai vienintelė nesisteminė partija, kuri skiriasi nuo sisteminių partijų, kalba tiesą, neseka priešrinkiminių pasakų, kaip sisteminės partijos.

liaudiespartija.lt

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau