-5.8 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 30 lapkričio, 2023

Išrinkti Panevėžio Metų mokytojai

AutoriusjpFotofreepik.com

Spalio 5 d. minint Tarptautinę mokytojų dieną Juozo Miltinio dramos teatre bus įteikiamos Panevėžio miesto savivaldybės įsteigtos Metų mokytojo premijos. Už veiklos rezultatus, siekiant ugdymo kokybės ir skatinant kūrybinę veiklą, 1000 Eur premijomis bus apdovanoti 3 miesto mokytojai.

Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro mokytojas, spec. pedagogas metodininkas Artūras Mažeika ypač daug dėmesio skiria ruošiant mokinius konkursams, olimpiadoms, jo profesionaliai paruošti mokiniai pasiekia puikių rezultatų, laimi prizines vietas. Pedagogas rengia kvalifikacijos tobulinimo programas, dalijasi patirtimi, organizuoja seminarus, skaito pranešimus, veda mokymus, teikia konsultacijas ir metodinę pagalbą Lietuvos pedagogams, švietimo pagalbos specialistams. A. Mažeika – vienas iš  Lietuvos specialiosios olimpiados čempionatų organizatorių ir koordinatorių.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Kviliūnienė kūrybiška, imli naujovėms, gebanti keistis, nebijanti iššūkių mokytoja. Ji ugdymo(si) procese taiko aktyviuosius mokymo(si) metodus, kurie formuoja mokinių lyderystės įgūdžius, suteikia jiems galimybę realizuoti save ir atrasti savo talentus. D. Kviliūnienės parengti mokiniai – įvairių miesto, respublikinių, tarptautinių konkursų laureatai, prizininkai, dalyviai. Mokytoja dalijasi savo parengta medžiaga su kolegomis, rašo straipsnius, viešina savo patirtį mieste ir respublikoje.

Panevėžio pradinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Lina Seferoglu – pagarba, empatija, sąžiningumas, atvirumas – tai raktiniai žodžiai, kurie lydi Liną darbe kas dieną. Pedagogė kartu su Pradinės mokyklos mokiniais aktyviai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose, skaito pranešimus. Jos įgyvendinti projektai buvo apdovanoti Lietuvos nacionaliniu kokybės, Europos kokybės ženkleliais. Nuolat besimokanti pedagogė glaudžiai bendradarbiauja su socialiniais partneriais, savo patirtimi dalijasi su kolegomis.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Lietuvoje trūksta per 1,5 tūkst. mokytojų

confident-noyce

M. Lukšienės premija įteikta Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytojai L. Urbonienei

confident-noyce

Panevėžio rajono vicemeras R. Pranys nuo mokytojo profesijos nenutolo

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau