Išrinkti konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laimėtojai

Išrinkti konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laimėtojai

JP / Martyno STANKEVIČIAUS nuotr.

Išrinkti tradicinio – jau 13-ojo – Panevėžio miesto savivaldybės skelbiamo moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laureatai. Jie bus pasveikinti ir apdovanoti lapkričio 8 d. 14 val., atidarant parodą Savivaldybėje.

„Moksleiviams pasiūlėme įamžinti tai, kaip gyvenome šiemet, kokie esame dabar, kur link einame, ką pamatė gražaus, įdomaus, atspindėti miesto pokyčius ir atsinaujinimą. Miestas yra tuščias be žmonių, todėl taip pat pasiūlėme fiksuoti save, draugus, artimuosius Panevėžio erdvėse. Džiaugiuosi, kad konkurso komisijai teko tikrai pasukti galvas vertinant – gavome daug ir įvairių nuotraukų. Nugalėtojų darbai išsiskyrė savitumu, estetika, meninėmis paieškomis“, – teigia komisijos pirmininkė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Šiemet Savivaldybei 21 moksleivis pateikė 151 nuotrauką. Aktyviausia vėl buvo K. Paltaroko gimnazija – daugumą konkurso dalyvių sudarė jos auklėtiniai. Nuotraukų pateikė ir „Saulėtekio“ progimnazijos, 5-osios gimnazijos, M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, R. Sargūno sporto gimnazijos, „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro mokiniai.

BIC

Geriausieji išrinkti atsižvelgus į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką.

Lyderiais tapusiems Dominykui Masiuliui (K. Paltaroko gimnazija) ir Martynui Stankevičiui (5-oji gimnazija) atiteks atitinkamai 100 Eur vertės dovanų kortelės.

Konkurso laureatams Beatai Kuolaitytei („Saulėtekio“ progimnazija), Martynui Vasiliui, Vakarei Macijauskaitei, Andriui Čičirkai (K. Paltaroko gimnazija), Klaudijai Mackevičiūtei iš R. Sargūno gimnazijos  – po 55 Eur,  Viltei Masiokaitei, Jokūbui Palinauskui, Juliui Nauroniui ir Martynui Skrebei (K. Paltaroko gimnazija) – po 30 Eur dovanų kortelės, atminimo dovanos.

Konkurso vertinimo komisiją sudarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Ž. Gaivenienė, Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė, vyr. komunikacijos specialistė Asta Sarapienė, Fotografijos galerijos vedėjas Sigitas Laurinavičius, fotomenininkė Marija Čičirkienė.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.