Išrinkti geriausi Panevėžio kolegijos dėstytojai

Išrinkti geriausi Panevėžio kolegijos dėstytojai

JP / Organizatorių nuotr.

Pokylių namuose „Vasaris“ vyko kalėdinis renginys Panevėžio kolegijos bendruomenei bei ištikimiausiems socialiniams partneriams, kuriems šventinę nuotaiką kūrė vyrų ansamblis a cappella „Quorum“.

Renginio metu vyko geriausių „Metų dėstytojo“, „Metų tyrėjo“ bei „Metų darbuotojo“  apdovanojimai. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, apdovanojimus organizavo Panevėžio kolegijos Vadovybės atstovė kokybei dr. Dalia Susnienė.

BIC

Panevėžio kolegijos bendruomenei teko nelengva užduotis išrinkti tuos, kurie buvo labiausiai nusipelnę apdovanojimo.

Socialinio mokslo fakulteto „Geriausio metų dėstytojo“ apdovanojimuose laimėjo Apskaitos ir finansų studijų krypčių studijų programų Buhalterinė apskaita, Finansai komiteto pirmininkė Ana Samuilova. Studentų teigimu, ji pati geriausia dėstytoja sutikta per ketverius metus. Labai atsidavus darbui, studijoms. Visada padeda, nesvarbu tai susiję su jos dėstomu dalyku ar pačiomis studijomis. Padeda net su klausimais apie tolimesnes mokslo galimybes. Daugiau tokių atsidavusių dėstytojų, didelė padėka už viską.

Biomedicinos mokslų fakulteto „Geriausia metų dėstytoja“ išrinkta Ligita Gukauskienė. Studentų teigimu, ši dėstytoja „puikiai sutaria su studentais, konkrečiai ir įdomiai išdėsto paskaitų medžiagą. Dėstytoja pagarbiai bendrauja su studentais, objektyviai vertina, visada suteikia informaciją esant neaiškumams. Džiugu, kad mokymosi aplinka yra maloni ir teigiama.“

Technologijos mokslų fakultete „Geriausia metų dėstytoja“ išrinkta Statybos inžinerijos studijų krypčių programos komiteto pirmininkė Jovita Kaupienė. Tai dėstytoja, kuri „padeda įsisavinti dalyką, geba išklausyti ir suprasti studentą.“ Studentai teigia, kad „patinka viskas, ypač laboratoriniai darbai, jų metu sužinojome daug naujų bei inovatyvių žinių apie statybines medžiagas, studijų kokybė  tikrai atitinka mūsų poreikius.“

Panevėžio kolegijos „Metų tyrėjo“ apdovanojimuose laimėjo Praktinio mokymo centro vadovas Kęstutis Lukoševičius už „Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros MTEP veiklą.“

Na, o Panevėžio kolegijos „Metų darbuotojo“ nominacijoje laimėjo Technologijos mokslų  fakulteto praktinio mokymo vadovė Ineta Pučkytė.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.