Išrinktas laukiamiausias Panevėžio projektas

Išrinktas laukiamiausias Panevėžio projektas

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Praūžusioje 515-ojo Panevėžio miesto gimtadienio šventėje Panevėžio miesto savivaldybė LED ekrane pristatė atsinaujinančio miesto projektus ir pakvietė gyventojus išrinkti laukiamiausią bei, jų nuomone, reikalingiausią. Tokiu tapo autobusų stoties atnaujinimo projektas. Per 3 valandas už jį balsuota 160 kartų. Už Laisvės aikštės rekonstrukciją – 56, Senvagės – 47 kartus.

Toliau miesto gimtadienio šventės lankytojų balsai pasiskirstė taip: Skaistakalnio parkas – 43, Kultūros ir poilsio parkas – 38, konservų fabrikas – 35, „Ekrano“ marių pakrantė ir kempingas – 25, Jaunimo sodas – 24, S. Eidrigevičiaus menų centras – 11, J. Čerkeso-Besparnio sodyba – 10.

Savivaldybė autobusų stoties teritorijos konversijos, pritaikant komercinei ir bendruomenių veiklai, projektą ES finansavimui gauti planuoja teikti rudenį. Sprendimą dėl finansavimo Centrinė projektų valdymo agentūra turėtų priimti 2018 m. pabaigoje-2019 m. pradžioje. Statybos prasidėtų kitąmet.

BIC

Kitu projektu numatyta statyti naują autobusų stoties pastatą.

Numatoma rekonstruoti dabartinį autobusų stoties pastatą (Savanorių a. 5): apšiltinti sienas ir stogą, pakeisti langus, sutvarkyti šildymo, gaisrinę, apsaugos sistemas, inžinerinius tinklus, perplanuoti ir sutvarkyti vidaus patalpas. Atnaujintame pastate įsikurtų Turizmo informacijos ir Verslo konsultacinis centrai, atsirastų poilsio bei higienos patalpos, multifunkcė erdvė bendruomenės renginiams bei kt. Preliminari projekto vertė – per 861,2 tūkst. Eur.

Nespėjusieji balsuoti už SAVO laukiamiausią projektą dar galės tai padaryti rugsėjo 21-23 d.  Savivaldybės stende parodoje „EXPO Aukštaitija 2018“.

Basakojis

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.