Ketvirtadienis, 18 rugpjūčio, 2022

Įspūdingas spurtas ketvirtajame kėlinyje leido nušluoti Latvijos rinktinę

AutoriusKREPŠINIS.NETFotoBNS
Rungtynių akimirka.

Draugiškose rungtynėse Šiauliuose Lietuvos rinktinė 98:62 (23:15, 28:22, 16:16, 31:9) sutriuškino Latvijos krepšininkus ir pasiekė revanšą už nesėkmę Rygoje, kuri buvo patirta 52:70.

Dvikovą tritaškiu pradėjo Davis Bertanis, bet tada lietuviai pelnė 7 taškus be atsako – 7:3. Igno Brazdeikio vedami šeimininkai toliau rodė aukštą tempą ir po atkarpos 9:1 pirmą kartą įgijo dviženklį atotrūkį – 18:8. Latviai 4 taškais iš eilės atsitiesė (12:18), bet sulig Beno Griciūno dėjimu lietuviai po pirmojo kėlinio pirmavo 23:15.

Antrajame ketvirtyje prabėgus kiek daugiau nei minutei lietuviai grįžo į dviženklės persvaros zoną – 28:17.

Po trijų minučių skirtumas dar labiau išaugo – 35:22. Latvijos rinktinė sugebėjo atsitiesti ir sužaidus 7 minutes priartėjo iki 30:37. Tuomet Lietuvos rinktinė spurtavo 8:0 ir vėl atitrūko – 45:30.

Iki pirmos mačo dalies pabaigos situacija beveik nepasikeitė – 51:37.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino – lietuvių puolimas buvo kiek pristabdytas, bet patys latviai prie varžovų krepšinio irgi nespindėjo. Abi komandos surinko po 16 taškų, todėl skirtumas nepakito – 67:53.

Lemiamą atkarpą Lietuvos rinktinė pradėjo įspūdingai – 6 minučių spurtas 20:1 leido pradėti triuškinti varžovus – 87:54. Per likusį laiką toliau mūsiškiai rodė didelę motyvaciją ir dar labiau išaugino pranašumą.

Lietuva: Ignas Brazdeikis ir Gytis Masiulis (3/4 tritaškiai) po 17, Tomas Dimša 11 (2/3 tritaškiai), Donatas Sabeckis 9, Marius Grigonis (5 rez. perd.) ir Arnas Velička po 8, Eigirdas Žukauskas ir Benas Griciūnas po 6, Tadas Sedekerskis ir Gytis Radzevičius po 5, Martynas Echodas 4 (5 atk. kam., 4 kld.), Vytenis Čižauskas 2.

Latvija: Rihardas Lomažas 14, Davis Bertanis 10 (2/8 tritaškiai), Andrejus Gražulis 8 (5 atk. kam.), Andžejus Pasečnikas 7.

Dokumentikos cikle „Krepšinio namai“ – įtampa tarp Maskvos „CSKA“ ir Kauno „Žalgirio“

Vasaros sezoną baigė BC „Jūsų Panevėžys“ komandos: „Rezultatu esame tikrai patenkinti“

Pirmas rimtas testas išlaikytas – Lietuvos rinktinė išsivežė pergalę iš Ispanijos