Įsibėgėjo remonto darbai „Vilties“ progimnazijoje

Įsibėgėjo remonto darbai „Vilties“ progimnazijoje

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė iš Valstybės investicijų programos gavo 980 tūkst. Eur „Vilties“ progimnazijai atnaujinti. Lėšos bus naudojamos pastato išorės ir vidaus remonto darbams.

„Statybininkai „Viltyje“ dirba nuo 2019 m. Darbų suplanuota daug – mokykla rekonstruojama iš esmės. Tam buvo kooperuojamos ES ir miesto biudžeto lėšos. Gavus valstybės paramą darbai bus baigti žymiai greičiau“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

BIC

Tvarkoma tiek pastato išorė, tiek vidus – „Vilties“ progimnazija taps kur kas jaukesnė, patogesnė ir gražesnė.

Nuo praėjusios vasaros čia dirba UAB „Aukštaitijos ranga“ ir „Kriautė“. Jau pakeistas stogas, apšiltinta dalis fasado, įrengtos lifto šachtos, atnaujinta šildymo sistema, vandentiekis, kanalizacija, įrengta ventiliacinė-rekuperacinė sistema, baigiama įrengti elektros sistema, diegiama apsaugos ir priešgaisrinė sistemos. Suremontuota 12 klasių, biblioteka, aktų salė, dalis koridorių.

Dar bus tvarkoma 19 kabinetų, sporto salė, perkama reikalingos įrangos ir baldų.

Visus rangos darbus planuojama baigti iki metų pabaigos.

„Vilties“ progimnazijai atnaujinti prireiks 2,5 mln. Eur iš ES, valstybės ir Panevėžio  biudžeto.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.